Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha kimegyek a szabadba mindig...

Ha kimegyek a szabadba mindig elkezd fájni a fejem. Mitől lehet? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Például alig várom, hogy beérjek a munkahelyemre, vagy haza érjek, mert különben fájni kezd a fejem. Ez van akkor is, ha csak ki megyek a kertbe valamiért néhány percre. Miért van ez? Régen sok időt töltöttem a szabadban; télen, nyáron egyaránt, mégis csak néhány hónapja tapasztalom ezt. Volt már veletek is ilyen?

2014. febr. 20. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a ki valasztott
2014. febr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szemed jó?
2014. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt, nekem a szabadban múlik el sokszor. Talán a téli szennyezett levegő, füst miatt ? Ki kell vizsgáltatni.
2014. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak allergiás vagyok, néha bevörösödik a szemem, könnyezik, de semmi több. Ez már több éve van. Nem tudom, h a levegő miatt van-e, völgyben lakom, sokan fával fűtenek télen, ezért sokszor van errefelé füst, de eddig ezzel nem volt bajom, csak 1-2 hónapja kezdődött. Azelőtt sosem tapasztaltam ilyet.
2014. febr. 20. 16:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet a szemedet kezdi ki a fény. Talán megérné elmenni egy szemésznek és kivizsgálni, kellene-e szemüveg. Októberben ingyenes volt mindenhol a vizsgálat, mostanában is látom sok helyen kiírva, hogy ingyenes de nem tudom, hogy nem-e csak elfelejtették levakarni.
2014. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sapka van rajtad? Én valami olyasmire tudok gondolni, hogy a homlokodban valami érzékeny lett a hidegre, és attól fáj. Esetleg valamelyik fogad érzékeny a hideg levegőre, az is jelentkezhet fejfájás formájában.
2014. febr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most hogy jön ide a szemem? Sapka mindig van rajtam, még ma is vettem fel. Fogam nem szokott fájni. Ez elég furcsa.
2014. febr. 20. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod az élőlények annál bonyolultabbak, hogy fáj a fejem tehát az agyammal van valami gond... Elég sok minden van kihatással sok mindenre... :)
2014. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Most hogy jön ide a szemem?"


Ha rövidlátó vagy, és hirtelen távolságokra kell fókuszálnod, adott esetben okozhat fejfájást.

2014. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baj a szememmel. Ugyanolyan, mint régen.
2014. febr. 21. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!