Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony a vérnyomásom?

Alacsony a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
Sosem szoktam megmérni, de ma a szokásosnál is jobban fájt a fejem, és amikor megmértem, 109/72 volt. Ez alacsonynak számít vagy még normális? Esetleg összefüggésben lehet azzal, hogy minden nap éjfél körül fekszek, hatkor kelek és úgy alapjáraton is rosszul alszok. Nagyon kimerültnek érzem magam mindig, sose, még hétvégén se tudom kipihenni magam, a tanuláshoz se nagyon fog az agyam, pedig kéne, mert egy kemény suliba járok. Előre is köszönöm! 16/L :)
2014. febr. 21. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

eszerint a tábla szerint éppen ideális a vérnyomásod.

[link]

2014. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez nem alacsony
2014. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fájhat a fejed a kialvatlanságtól és a fáradtságtól is és a mostani szinte naponta változó fronthatások miatt is, de inkább az előbbire tippelek, feküdj le korábban.
2014. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ferenc& válasza:
egy pohar vizbe egy pici kanal so es elmulik a fejfajas
2014. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!