Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon alacsony a vérnyomásom,...

Nagyon alacsony a vérnyomásom, egész nap kába vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve szedem a Prenessát és a Concor cor-t. A bogyók eltt 150/100 volt a vérnyomásom.

Jelenleg 115/60 körül van, viszont a pulzusom 45 körüli folyamatosan!

Az orvos szerint a concor-tól van, és teljesen normális. Megpróbáltam, hogy nem veszem be, de 3 nap után 100 lett a pulzusom és attól lettem rosszul..


De így meg egész nap fáradt, álmos vagyok, nem tudok koncentrálni sem. Alig bírom rávenni magam valamire, felkelés után 10 perccel már aludnék vissza..

Kávé, zöld tea és hasonlók nagyon megdobják a vérnyomásomat, úgyhogy kilőve..


2013. aug. 22. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos
2013. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek előtt már kb 10 féle bogyót szedtem, mind mellett magas volt.. Most ezek után váltani ... Félek tőle:S
2013. aug. 22. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lenne ha kicsit csökkentenéd a gyógyszer adagot nem?:) Nekem is volt hasonló egy időbe, hogy a vérnyomásom nagyon levitte egy gyógyszer de a pulzusom miatt muszáj voltam szedni. Az aranyközéputat abba találtam meg, hogy mindennap csak felet vettem be a gyógyszerből. De egyébként alacsony vérnoymás ellen a legjobb a Rengeteg folyadék és sok mozgás. Nekem is van,hogy 105/65 olyankor nagyon álmos vagyok, de ráveszem magam, hogy elmenjek sétálni és máris jobb.:)
2013. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg orvos. Menj vissza hozzá,nem jó az,ha a pulzusod rendszeresen alacsonyabb 50-nél. Elhiszem,h a vérnyomásodra jó a Concor,de ma már számtalan vérnyomáscsökkentő létezik. Gyakran időbe és sok próbálkozásba telik mire megtalálják az egyénnek megfelelőt,de érdemes lenne "megkeresni".
2013. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vérnyomsprobléma egyfajta tünet. A mai egészségügy nem kíváncsi a betegségedre, megelégszik a tünet kezelésésvel. Írj Lenkeinek, kérdezd meg, ő mit javasol.
2013. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!