Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ennyi rosszullét...

Miért van ennyi rosszullét iskolai ünnepségeken?

Figyelt kérdés

Csak a "mai fiatalok" nem bírják, ha egy órán át egy helyben kell állni, vagy régen is ugyanez volt a helyzet?

21/L



2014. febr. 22. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

Csak a ami fiatalok nem bírják. Régen nem voltak ennyire puhányak. Sőt, sokan dolgoztak is otthon a tanítás után. A lányok a háztartásban, kertben, a fiúk a házkörüli munkákban, favágás, ásás stb.

Egyikük sem lázadozott érte.

2014. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért egészen más egy órán át fát vágni, vizet hordani, mint egy órán át egyenesen, mozdulatlanul állni. Még a katonai főiskolások is kidőlnek néha, pedig ők nem a puhányok közé tartoznak. Mozgás közben az izmok segítenek a szívnek pumpálni a vért, mozdulatlan állás esetén nem. A díszőrségek tagjait kiképzik arra, hogyan mozgassák a lábukat úgy, hogy ne vegyék észre a szemlélődők.
2014. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem "csak a mai fiatalok" téma.

A sokáig egy helyben való mozdulatlan állás miatt sokaknak leesik a vérnyomása. Én is már ájultam el egy rendezvényen, pedig semmi bajom nem volt. Elkezdtem szédülni, majd idővel elhomályosodott minden, és eldőltem. Ez nem puhányság kérdése. Az egy helyben álló katonáknál is előfordul ez szép számmal. Van akinek hirtelen leesik a vérnyomása/vércukra, és elájul. Ez nem ritka.

2014. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!