Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Este nem tudok elaludni!?

Este nem tudok elaludni!?

Figyelt kérdés

A problémám az hogy este nem tudok elaludni... Jön a kb 21:00 és hajnal 01:00-02:00-ig egyszerűen nem vagyok álmos nem tudok elaludni, előtte bármennyire is álmos voltam vagy fáradt... Délutánonként van hogy ledőlök 2-3 órára, mert annyira fáradt vagyok, de ez nem változtat semmin... Délután ha alszom, ha nem, akkor is ez van eljön a késő este és egyszerűen mintha előtte nem is lettem volna álmos, nem tudok elaludni... Nagyon sokat szoktam szenvedni mire sikerül elaludni. Másnap mindig nagyon fáradt vagyok emiatt, és kezdődik előről. :/


Valaki tudna valami tanácsot adni, hogy mit tudnék csinálni?



2014. febr. 26. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám, délután eltudok aludni, este nem. Én mondjuk egy ideje nem élek aktív életet, nem tesizek szóval éppen valami sportot keresek.
2014. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most jöttem haza fociról lefürödtem, lábam el van fáradva, de álmos eggyáltalán nem vagyok :/
2014. febr. 26. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy kicsit (1-2 óra) elöbb lefeküdni aludni mert lehet hogy te úgy érzed hogy nem vqgy álmoa de a szervezeted igen.Sajnos vqn egy bizonyos "holtpont" ami azt jelenti hogy miután nem alszol amikor álmos vagy akkor nem birsz elaludni.Velem is volt és van ilyen.Pl. iskolakezdésnél azelött egy.nappal nem birtam elaludni
2014. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!