Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha az ember beteg, miért,...

Ha az ember beteg, miért, vagy mitől lesz olyan tipikus "beteg szaga"?

Figyelt kérdés
Mi okozza ezt? Vagy mi célt szolgál? Mire jó? Én ezt nem csak magamon, de máson is észrevettem.

2014. febr. 27. 22:53
 1/6 anonim válasza:
92%
Ha beteg vagyok, nem szeretek fürdeni, ezért nyilván büdös vagyok mint egy döglött vadkan segge, meg nyilván taknyam nyálam folyik, izzadok...Igazából nem is értem a kérdésed
2014. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Nyilván a betegségtől van beteg szaga az embernek.


Fú azta de érdekes....

2014. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
kipárolgások.. Különféle anyagcserefolymatok és hibás működések más-más "szagot" eredményenek - a régi kínai gyógyászat ismerte, hogy hogy az orvos a beteg szobájába lépve a szagokból már következtetett a diagnózisra
2014. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pl ha valaki lázas beteg. ÉS fürdik mindennap.
2014. febr. 27. 23:23
 5/6 anonim ***** válasza:
A betegség azt jelenti, hogy a testben felborult az egyensúly, ami megváltoztatja a testszagot. A testszagot nem lehet teljesen lemosni, még mindennapi fürdéssel sem. A kutyák képesek egyes daganatos betegségeket kiszagolni.
2014. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek miatt. Az ember ugyebár folyamatosan izzad és adja le a hőt még ha nem is érzed. Nos ilyenkor a gyógyszerek egy bizonyos részét is kipárologtatja a bőröd, ezért lesz beteg szaga.
2014. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!