Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy mostanában...

Normális, hogy mostanában ennyire nem vagyok jól?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban (egy hét szünettel) kétszer voltam lázas. Most gyógyultam meg a második "alkalomból" és most megint fáj a fejem, egész nap ásítoztam és érzem, hogy nem vagyok jól? Mi van velem? 14 éves vagyok egyébként. Lehetséges, hogy még nem pihentem ki a vírust?
2014. márc. 2. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, de talán kissé vérszegény és vitaminhiányos is vagy.
2014. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vérszegény?? Jesszus, azzal mit kell csinálni? Nem is vagyok sápadt
2014. márc. 2. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában nem vagyok az a betegeskedő típus, de az utóbbi egy hónapban én is kétszer kaptam el enyhe vírusos, hasmenéses betegséget. Először egy hónapja hasmenés, rosszullét ez tartott 4-5 napig (háziorvosnál voltam) aztán még regenerálódtam 1 hétig nem voltam formában. Aztán 2 hétig rendben voltam és 3 napja újra hasmenésem volt, most viszont hamar cselekedtem egyből széntabletta+pihenés, tegnap meg ma nem is volt már hasmenésem.

Hát most leírtam nekem mi van, hátha ezzel is segítek. Egyébként én szerintem azért kaptam el újból, mert most kapták el szüleim is és lehet tőlük kaptam.

Amúgy most nekem is síszünetem volt :)

2014. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem meg hányingerem van, főleg esténként

és néha híg székletem...ezt teszi a sok baci, ami nem fagyott meg


kedves kérdező, szedj minél több vitamin és tornázgass, sétálj a levegőn stb. ha nem javul vagy romlik, akkor irány a doki

2014. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvoshoz mész, mert biztosat csak ő mondhat!
2014. márc. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na kiderült mi a baj? jobban vagy már? :)
2014. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!