Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lesz így velem?

Kismutyesz_ kérdése:

Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés
Amióta szakácsnak tanulok, és a konyhán gyakorlatozom azóta sokszor fordul elő, hogy rosszul vagyok. Ma éjjel is hánytam (csak egyszer most), de már a konyhán rosszul éreztem magamat. Nem bírtam a konyha szagot, ezért félre vonultam egy nyitott ablakhoz ahol valamivel jobb volt a helyzet. Amikor vissza mentem megint rosszabb lett. Hat órakor este ki dőltem, és aludtam egészen idáig rengeteg ébredéssel. Egyszer azért, mert hánytam, aztán éjjel azért, mert fáj a tüdőm. Szüleim el akarnak küldeni ma is gyakorlatra, amit persze megértek, mert már sokat hiányoztam, és nemrég kórházban is voltam. Csak olyan gyengének érzem magamat... Félek, hogy nagyobb bajom is lesz. Mit tegyek? Egyébként 16 éves vagyok.

2014. márc. 5. 07:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és a tüdőm még most is nagyon fáj.
2014. márc. 5. 07:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szakács akarsz lenni?

Úgy gondolom, hogy mivel nem tetszik ez neked, meg amúgy se jön be, meg szemétkednek veletek, így nem akarsz.. legalábbis tudat alatt.

Egyik haverom is szakácsnak tanult, és mondta hogy kegyetlen a gyakorlat.. ő bent volt 10-12 órát is, ingyen persze, és neki 1 hét gyak, 1 hét tanítás volt, és hajtás ezerrel. Nem csoda hogy nem bírod.

2014. márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
bár lehet csak én izélom ezt túl.. ki tudja.. hogy tetszik amúgy?
2014. márc. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szüleid nem engedik meg hogy esetleg más szakmát tanulj?(szereted a szakácskodást?)Vagy általában,az emberektől vagy rosszul?Mi a betegséged?

Orvostól nem kérdezted hogy mi a betegséged oka?

(mert ha esetleg lelki okok vannak a háttérben akkor hiába mennél más szakmát tanulni,ott is gond lenne)

Szerintem szakembernek (orvosnak)kellene elmondanod a problémád.(úgy ahogy itt leírtad)Ő biztosan hasznosabban tudna segíteni.Esetleg pszichológushoz fordulni.

2014. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dehogy akartam szakács lenni, engem az informatika érdekel. Szinte kiskoromtól azon nőttem fel, de a szüleim (főleg az apám) leszarják, hogy engem mi érdekel igazán. De ennyit még egész évben nem gyengélkedtem. A gyerekorvosom bezzeg igazolta, hogy ezt csinálhatom...
2014. márc. 5. 09:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy mitévő legyek.
2014. márc. 5. 09:43
 7/10 anonim ***** válasza:
sajnálom, hogy ilyen a családod :(
2014. márc. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már mindegy, olyan életem van amit nem én választottam...
2014. márc. 11. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
egy ideig mindenkinek olyan élete van, ha elmúlsz 18 akkor elkezdheted a saját életedet és még bármi lehet belőled, ha akarod nyílván sokkal nehezebb, mintha normális szüleid lennének, de nem lehetetlen
2014. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon olyan érzések kavarognak bennem, hogy most rontottam el mindent, és nem fogom megállni a helyemet az életben.
2014. márc. 11. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!