Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz velem így? Egy drogos...

Mi lesz velem így? Egy drogos barom leszek? 17L

Figyelt kérdés
Elég sok problémám van mostanában, sőt jórészük régi sérelem. Nem akarom ide leírni, nagyon sok dolog, hosszú, ha valaki kíváncsi rá annak szívesen leírom privátban. Nem azok a tipikus tiniproblémák. Már eljutottam arra a pontra, hogy idegrohamaim vannak, de nem mutatom ki, max ha nem látják rábszok egyet ököllel a saját kezemre. Inkább beveszek egy frontint, volt, hogy hatot vettem be. Nem lett tőle semmi bajom, csak aludtam egy jót. Igen,mostanában aludni sem tudok. Múlt éjjel már az érvágáshoz folyamodtam. Nem értem magam, mindig megvetettem az ilyen embereket. Nem divatból csinálom, nem kötöm senki orrára, emo sem vagyok. Nem tudom mi történik velem. Egyetlen öröm az életemben az alkohol és a cigi. Teljesen kifordultam önmagamból. Senkihez sem tudok fordulni, mindenki azt hiszi, hogy tök optimista, jókedvű lány vagyok. Vannak persze jó pillanataim, de ha előtörnek ezek a dolgok akkor magamra sem ismerek. Már a drogtól sem riadnék vissza. Hogy jöjjek ki ebből? Aki kíváncsi a többi dologra annak leírom.
2013. aug. 2. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg pszichológus? Vagy nincs olyan barátod aki előtt esetleg levetheted ezt az "álarcot" és kiadhatod magadból a gondjaidat? olyan akivel bármiről jól lehet beszélgetni, megértő? esetleg egy fiú aki szeret és jót tenne ha vele lennél, átsegítene a nehéz időkön?
2013. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha mást nem is tudok segíteni, de szívesen meghallgatlak. 20/L
2013. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja am. első vagyok, ha gondolod nyugodtan kiírhatod magadból, nem biztos hogy tudok segíteni, de jó lenne ha kiadnád magadból, még ha névtelenül is:) 17/F
2013. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is leírhatod szívesen segítenék:)
2013. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz. Ha nem léped meg, akkor később meg fogod bánni. Én is voltam olyan mélyponton, ahol minden nap ittas állapotban, mámorosan próbáltam búfelejteni. Néha még gyógyszerre is ittam. Végül eljutottam én is egy pszichiáterhez és egy pszichológushoz és sokat segítettek nekem.


Nem mondom, hogy azóta sokkal boldogabb lennék, viszont olyan állapotban sem vagyok, hogy kárt tennék magamban. Alkoholt pedig a két év alatt annyit fogyasztottam, hogy egy kezemen meg tudom számolni.


Drogos barom pedig biztos nem leszel, ha nem akarsz az lenni. Értelmetlen...

2013. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!