Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintem az idegességtől...

Szerintem az idegességtől lehet. Sokszorányok, már egy ideje, érettségi előtt állok, továbbtanulás, sok stressz és így jön ki rajtam, hogy hányok. Lehet e rá valami gyógyszert szedni, vagy mi lehet erre a megoldás, esetleg lehet hogy mástól hányok?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a stressztől van, ne akarj erre semmilyen gyógyszert szedni. Sok ismerősöm is stresszes, megy a hasuk, hánynak, erre ész nélkül szedik a széntablettát és a Dedalont, már teljesen függők lettek tőle. A gyógyszer nem jó megoldás, max a tüneteket enyhíti, de az okot nem szünteti meg. Esetleg vegyél a gyógyszertárban Sedatif PC-t, az egy homeopátiás stresszoldó készítmény, de gyógyszert ilyen helyzetben semmiképp ne szedj.

Volt egy barátom aki olyan környezetben lakott, ahol nem érezte jól magát lelkileg, neki folyamatosan hányingere volt, de persze nem tudtuk hogy ettől van. Az orvos azt mondta, a mandulájával van a baj, már ki is akarta venni, de a barátom ezt azért nem akarta. Amikor elköltözött arról a helyről, megszűntek a tünetei, szóval eleve hülyeség lett volna kivenni a manduláját, mert nem testi baja volt, hanem a stressz okozta az egészet.

2014. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!