Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tüneteim lassan másfél éve...

Tüneteim lassan másfél éve kezdődtek! Részletek lent!?

Figyelt kérdés
Első tünetem egy kisebb fajta szédülés volt,ami szép lassan el is múlt!Azóta hol sápadtabb vagyok hol nem! 2 napja még nagyon enyhén zsibbad vagy fáj(nem tudom mi a különbség) a jobb kezem/lábam ( a hajlatba)! 2 hete a talpamon is bizsergett egy pont de azis elmúlt! Kiskorom óta hipochondriában szenvedem! Tehát most is csak az agydaganatra tudok gondolni! Véleményetek? Egy 20 éves fiú!
2009. dec. 14. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A kiskorod óta meglévő,

általad is leírt hipohondriáról van szó,

a kiskorod óta megőrzött helyes, jobban mondva helytelen írási tudományoddal leírva.

Nekem mind a kettő fáj.

2009. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést ! Elírtam ! Másfél hónapja nem éve..! =/
2009. dec. 14. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom az előző válaszolónak mi baja volt az irástudományoddal, mindegy ez nem ide tartozik.

Lényeg, hogy ezek valószínüleg jelentéktelen kis dolgok, amik akárki másnál is jelentkeznek, csak mivel általad is leírt hipochondirában szenvedtél/szenvedsz ezért túlreagálod. Én a helyedbe a hipochondriát kezeltetném, mert most még Te is sejted, hogy ott lehet a gond, de ha esetleg súlyosabb lesz, akkor már nehéz lesz rajta segíteni. De, hogy biztossan megnyugodj menj el egy dokihoz, és esetleg beszélj neki a hipochondriáról is. :)

2009. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak paráztá valamitől és összejöttek a dolgok, pl kimelegedtél és a meleg biuszra száltál, kicsitrosszul lettél, izzadni kezdtél. Nekem volt visszatérő rosszullétem de mindig akkor jött ha megijedtem tőle. Akkor elment a látásom, nagyon fájt a fejem, zsibbadt a kezem, szédültem

zsibbadt a szám, nem tudtam beszélni mert összeakadt a nyelvem stb stb szinte halálfélelmem volt.

Sztem lehet, hogy csak leesett a vércukrod, nem iszol elég folyadékot, elnyomod valahol a végtagjaidat meg ilyesmik én ezzel elmentem a háziorvosomhoz és azt mondta hogy kicsit eddzek, hogy megerősödjenek a szív körül és szív izmaim és jobban bírja keringésem az ilyen kimerítő helyzeteket, pl tesióra,edzés, meleg nyári nap, stressz stb stb:)

2009. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!