Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden reggel bedagadt,...

Minden reggel bedagadt, bepüfedt, "gyenge" kézfejjel ébredek, de mar tini korom óta. Mostanában vettem észre, hogy fájnak az izületeim a ujjaimban és fáj a könyököm is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Reggelente alig tudok fogni a kezeimmel es be vannak dagadva, furan, mintha bizseregnének. Faj ott is, ahol behajlítódnak az ujjaim, ott nyomásra is érzékenyek. Fáj behajlításkor a könyököm is.

Fél óra és minden fajdalom, duzzanat megszűnik.

De felek, mintha csak rosszabbodna! Mi lehet ez es kihez forduljak?

27 eves vagyok 2 kisgyerekem van.


2014. márc. 16. 06:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De most komolyan: tini korod óta nem tudtál elmenni orvoshoz? Egy fórumon kérdezed meg hogy mi lehet a legalább egy évtizede tartó problémád? A körülményeket sem írtad le: Nem azon a kezeden szoktál aludni?
2014. márc. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő majd elküld kivizsgálásokra, lehet ízületi gyulladás is.
2014. márc. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De voltam, nem mondtak ra semmit, de tenyleg. Terhesen meg ugye rafogtak a vizesedesre. Ha haton alszok is ugyanezek a tunetek.

Milyen orvoshoz menjek vele vagy hol es hogyan vizsgalnak meg?

Attol is megfajdulhat, hogy szinte csak mellényt hordok, mert mas nem jott ram, es megfazik az egesz karom?


Az flp-s freedom-ot es active ha-t szeretnem ra szedni, van rola valakinek tapasztalata?

2014. márc. 16. 08:10
 4/13 anonim ***** válasza:

"Attol is megfajdulhat, hogy szinte csak mellényt hordok, mert mas nem jott ram, es megfazik az egesz karom? "


Hány kiló vagy?

2014. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

80 kiló körül, most dietazok es kezdtem mozogni es szepen fogyogatok. Mar most ram jon mas is, csak tegnap is voltunk szabadtéri buliban 2 orat, es csak egy pulover volt rajtam es a melleny, fazott a karom. Felvettem meg egy pulcsit, de ugy is.

A szuro fajdalom kb szeptember ota van, de a nogyogyasz sem mondott ra semmit.

Senki nem tud nekem semmi tanacsot adni, mondom hogy faj a kezem es csak neznek...

Milyen orvoshoz menjek vele es hogy fog megvizsgalni?

2014. márc. 16. 08:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Vérképre elküldött a háziorvos? Kellene egy vérkép és szerintem reumatológiai vizsgálat is, de oda beutaló kell a háziorvostól.
2014. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sehova nem kuldott, mintha nem is mondtam volna...
2014. márc. 16. 10:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Hűha ez erősen szívelégtelenség gyanús! Háziorvos, kérj beutalót mindenféleképpen kardiológiára!
2014. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez lehet a problema?!!?? :(


[link]

2014. márc. 17. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez is lehet, de más is, feltétlen ki kell vizsgáltatni, nem ártana vérkép reuma vizsgálat, EKG.
2014. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!