Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A két éves kislányom, reggel...

A két éves kislányom, reggel amikor felkel, fejfájásra panaszkodik. Én 3 éves korom óta migrenben szenvedek. Kaptunk beutalót a gyerek szemészetre. Szerintetek ő is örökölte tőlem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos lehetséges, de más oka is lehet.

A vérnyomását is kéne nézni. Próbáld rábeszélni, hogy ne keljen fel azonnal, kicsit heverésszen, hátha attól elmúlik.

Sajnos bizonyos táplálékösszetevők is okozhatják (ill. válthatnak ki migrént), pl. tartósítószerek, színezékek, ízfokozók, de olvastam már olyat, hogy valaki a finomított cukrot nem bírja, attól lesz migrénje. Nekem pedig sajnos a hústól, pedig csak csirkét és halat eszem, valószínűleg mert antibiotikummal kezelik az állatokat.

2011. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából reggel mesenézés közben panaszkodik fejfájásra...
2011. okt. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!