Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Voltatok már annyira idegesek,...

Voltatok már annyira idegesek, hogy majdnem elsírtátok magatokat? Mit tesztek ellene? Hogy oldjátok a belső feszültségeteket?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár hétben elég gyakran jön rám olyan erős idegesség és stressz keveréke,hogy alig bírom visszatartani a könnyeim. Nekem sosem volt ilyen,mert én alapvetően nem vagyok az a stresszes típus,de mostanság szinte 2-3 naponta rám jön az ilyen fajta idegesség. Mitől lehet ez és mit tudok ellene tenni? (Esetleg belső gyulladás kiválthatja ezt? Mert nemrégiben vérvételen voltam és kiderült,hogy belső gyulladásom van.)
2014. márc. 23. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Belső gyulladás? Mégis mi van begyulladva belül?


Néha előfordul mindenkivel, hogy túltelítődik. Ne próbáld visszatartani, sírd ki magad. Hidd el, ha egyszer sikerül jól kiadni magadból, máris könnyebb lesz. Beszélgess sokat a problémákról, menj el sportolni, mozogd ki magadból a feszültséget. Szedj Magne B6 tablettát, segíthet abban, hogy megőrizd a nyugalmad.

2014. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A belső gyulladást úgy értem,hogy a valamiféle gyulladás volt a véremben,magasabb volt a gyulladási szintem,mint amennyinek kell lennie vagy nem is tudom pontosan,hogy hogy mondjam,nem mondta meg az orvos,hogy pontosan mi vagy miért,csak felírt egy antibiotikumot.
2014. márc. 23. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj értem. Nem hinném, hogy az okozza ezt, inkább a túl sok stressz. Lazíts egy kicsit, pihenj, és gyógyulj meg.
2014. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Én ilyenkor többnyire kiabálok és földhöz vagdosok ezt-azt. A kiváltó ok nem szűnik meg, de legalább valamennyire megnyugszom. A gyulladás nem okoz ilyesmit, szerintem se ott keresd az okot.
2014. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!