Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hetek óta szinte tökéletesen...

Hetek óta szinte tökéletesen folyékony a székletem (de naponta csak 1x), pedig nagyon egészségesen étkezem. Mitől lehet? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Elég stresszes a munkahelyemen a helyzet, néha voltak már gyomorbajaim a stressztől de ilyen mértékűek sosem. Nagyon egészségesen eszek és rendszeresen sportolok is. Néha a gyomrom is ég(kb hetente 1x). Mit kéne tennem?

2014. márc. 25. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz lehet valami baci.
2014. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van, mondjuk elmenni az orvoshoz, hiába élsz egészségesen, simán beszedhettél valamit, sőt krónikus betegség sem elképzelhetetlen. Több hétig tartó ennyire vizes hasmenés egyáltalán nem normális dolog.
2014. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Második válaszoló, milyen krónikus betegségre gondolnál?
2014. márc. 26. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Leírom, hogy nekem mi van az utóbbi időben, de a Te panaszaidat sajnos nem tudom mi okozza, nem vagyok orvos, még a saját problémám se tudom mitől van. Ezt leírom, hátha ezzel is segítek valamit.

Nekem az utóbbi 2 hónapban 3-szor volt hasmenéses tünetem, először pár napig tartott vizes hasmenés, általános rosszullét, majd 5 hét szünet után 1 napig, 1 wc-zés erejéig, majd 1 hét után újra 1 napig, 1 wc-zés erejéig. Azóta eltelt pár nap és azóta világosabb, lazább a székletem.

Lehet nem regenerálódott a bélflórám még vagy újra elkaptam enyhébb tünetekkel vagy stressz okozza. Háziorvosnál még az első hasmenéseknél voltam majdnem 2 hónapja, aki azt mondta vírusos fertőzés és mondott néhány házi praktikát és széntablettát szedtem. Amikor kezdődött a hasmenésem anyukámnak és apukámnak is hasmenése volt, tehát tőlük kaphattam el. Amúgy a leghígabb hasmenésem az első alkalommal, teljesen vízszerű volt, majd mind a két visszatérő alkalommal már kevésbé volt híg. Most próbálok diétázni, normaflort szedek. Nagyon remélem, hogy nem jön már vissza többször. Hasam amúgy egyszer sem fájt.

Majd írj, veled mi a helyzet. Jobbulást!

2014. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kiderült hogy csak a stressz, 3 napja azaz a leadási határidő óta semmi bajom. Úgy tűnik, öregszem, kevésbé bírom már a gyűrődést! ;)
2014. ápr. 2. 22:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Jobbulást Neked is!:)
2014. ápr. 2. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök hogy rendben vagy :) És úgy néz ki én is rendbe jöttem, itt a gyakorikérdéseken ajánlottak nekem egy jó diétát és mióta azt alkalmazom semmi bajom! De egyébként a stressz nálam is közre játszhatott simán. Tavasz elején ugye majdnem mindenki fáradtabb ez pedig ingerültséghez és stresszhez vezet, ez van. Minden jót!

üdv, 4. válaszoló

2014. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!