Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felnőtt folyékony tápszer az...

Felnőtt folyékony tápszer az hízlal? És mennyit kell naponta meginni belőle hogy legyen hatása? Mennyi idő alatt láthatóak a kilók?

Figyelt kérdés
Egyébként azt olvastam hogy a baba tápszertől is feljön pár kiló. Ez igaz lehet?
2011. márc. 8. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
ha arra gondolsz amit a kórházba szoktak az emberbe pumpálni ha szükséges akkor azoknál van hogy 2000 vagy több kalória is egy "adag" de nem otthoni használatra és hizásra vannak, nem hiszem hogy bármilyen problémádat is megoldaná az a tápszer...
2011. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a gyógyszertárban kapható egy bizonyos nutridrink nevű ital,inkább azt próbáld. egyébként szerintem nem csinál olyan mértékű hízást,hogy az látszódjon. én két hónapja vagyok hízókúrán,próbáltam a nutridrinket, két kilót híztam tőle,de nem látszott meg. a szénhidrátdús meg fehérjedús táplálkozásnak sokkal több értelme van.
2011. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mennyit ittál ebből az italból?
2011. márc. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!