Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már 15-20 fokban (átlagos...

Már 15-20 fokban (átlagos öltözködéssel) iszonyatosan melegem van. Miért?

Figyelt kérdés

Az átlagos öltözködés olyasmit jelent, hogy farmer, tornacipő/balerina, rövidujjú póló, és egy vékony kis bőrdzseki.

Nem vagyok túlsúlyos, normál alkatom van. Ha egy kicsit jobbra fordul az idő, és mennem kell valahova, 1-2 perc séta után olyan szinten kimelegszem, h patakokban folyik a hátamról és a mellkasomról a víz..Nagyon zavar, és rossz emiatt a közérzetem. Ami kb. mindenki másnak a legkellemesebb, legideálisabb hőmérséklet, abban én már szenvedek.A nyárról ne is beszéljünk, olyankor élni nincs kedvem...(hacsak nem vízparton vagyunk, mert azt nagyon szeretem) De a telet sem szeretem:D Számomra is a tavasz a legszebb, legkellemesebb évszak, de ez a dolog eléggé bezavar..

Ennyire változó az, hogy kinek milyen a hőérzete, mennyit bír? Mert nem tudom elhinni, hogy kora tavasszal más is úgy izzad, mint egy ló..Amúgy 23 éves vagyok, ha ez számít. Lehet ezen változtatni valahogy? Anélkül, hogy már ilyenkor is rövidnadrágban és topban kellene flangálnom...


2014. márc. 28. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Ami vicc, hogy most meg bent vagyok a 20-21 fokos lakásban, és majdnem hogy fázom,a kezem és a lábam teljesen ki van hűlve..:D Tehát én úgy gondolom, hogy a napsütés+ minimális mozgás kombinációja eredményezi ezt nálam..
2014. márc. 28. 15:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Most kint a napon nagyon meleg van, én egy kardigánban járok, bőrdzseki szerintem ilyenkor meleg, főleg amikor 30 fokra is felmelegszik dél körül a napon, lakásban szerintem most hidegebb van és ott leveszed a dzsekid.


Amúgy nyáron én is izzadok, mint állat, már rettegek, hogy jön a nyár és folyni fog a hajamból a víz és lila lesz a fejem az utcán és a járműveken. Sajna van aki a meleget nem bírja, mások viszont imádják.

2014. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
röviden: Meleg vagy :D vagy ha esetleg ettél némi nukleáris anyagot :D
2014. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is utálom a meleget. Már 16-17 fokba nem bírom a dzsekit elviselni. Pedig maximum egy nagyon vékony felső van rajtam + szintén egy bőrdzseki. (nem pulóver, meg kardigán abba télen is belesülök a kabát alatt)

Am milyen a vérnyomásod, meg a pulzusod? Mert mozgás hatására ha nagyon felmegy okoz indokolatlanul is melegérzetet.

2014. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Alapból teljesen normális a vérnyomásom, néha-néha(zömében nyáron) kicsit alacsony szokott lenni. Viszont az tény, hogy egy kis sétától, baromira kifáradok, meg érzem, hogy felmegy a pulzusom, egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy a vérnyomásom is jobban kiugrik, mint kellene. De ez mitől van, és mit lehetne tenni ellene? Rendszeresen futok, még sincs semmi állóképességem:(
2014. ápr. 30. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy ahol süt a nap , és nem fúj a szél bizony ott meleg van. Ne hordjál bőrszerkót, azalatt be lehet izzadni. Csak pamut holmit hordjál, kerüld a műszálas holmit. Ahol nem süt a nap ott még hideg van. Ezért könnyű megfázni, mert ahol süt a nap ott meleg van és nagy hőmérséklet különbség . Ezt okos ruházattal ki tudod küszöbölni.
2014. máj. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!