Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek? A H1N1-nek lehet...

Szerintetek? A H1N1-nek lehet hinni vagy nem. Annyi érv meg ellenérv van. Akkor most mi van valójában?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sokat utazok ,ezért adattam be az oltást kb.1 hónapja.Nem lett bajom.De rengeteg ellentmondást hallani,úgyhogy megértem ,hogy a többség nem adatja be.
2009. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem adattam be és egészséges vagyok mint a makk!!:P

Teljes káosz van az emberekben ezzel kapcsolatban,annyifélét mondanak még az orvosok is,egymást cáfolva! Én nem egy oltásra bizom az egészségem,hanem az immunrendszeremre és az egészséges táplálkozásra hagyatkozok!

2009. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
külföldön vagy belföldön utazol? Ha kül akkor ott mit mondanak róla.
2009. dec. 20. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Csak belföldön utazok.

2009. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én azt hallottam hogy külföldön nincs semmi h1n1. csak itt van nálunk felfújva a dolog
2009. dec. 20. 18:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igen,nálunk egy csöppet fel van fújva ez az egész...,de majd kipukkad a lufi:D
2009. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a H1N1-nek, mert biztosan átver az a szemét kis baci :)


Mindenki azt hisz, amit akar, de megjegyzem, én furának találom, hogy itthon van ez a nagy felhajtás körülötte, külföldön meg le se sz@rják az emberek, mert nem tömi vele a fejüket a média olyan szinten, mint nálunk. Oltást se adattam be magamnak, mert fölösleges pénzkidobásnak tartom, eddig se oltattam be magam influenza ellen, mégse kaptam el soha semmit.

2009. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Németországba is nagyon kevessen adatták be maguknak az oltást..,úgy egyébként!
2009. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele? És a kismamákkal mi a helyzet?
2009. dec. 20. 18:54
 10/10 anonim válasza:

A H1N1-el kapcsolatban minden egyes halálos esetet felfúj a média, de arról bezzeg nem írnak, hányan halnak meg naponta és országosan egyéb betegségekben, pl. rákban, alkoholizmusban, kábszerektől, közlekedési balesetekben.

Itt már minden az un.olvasottságról (PÉNZ) szól. Nevetséges, ahogy ezt a szar influenzát így felfújták, mesterségesen megkavarták,hogy lehetőleg senki se tudja, hanyadán áll! Egy rohadt nagy üzlet az egész, pont úgy, mint a klíma-válság, meg az idióta konferenciájuk. Semmire nem mentek vele!

2009. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!