Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttam a TAXIDERMIA című...

Láttam a TAXIDERMIA című filmet és eléggé a hatása alatt vagyok. Valójában ez milyen műfaj?! Ami, undorkeltő, arra ma már simán azt mondják "Művészi".

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy miért készítenek a rendezők ilyen filmeket (amiknek, nem ritkán már a trailer-én hányingerem lesz) van erre igény, hoz ez anyagi hasznot?! Elég csak, ha a Grotesque vagy a Philosophy of a Knife című filmeket említem, hol már csak a filmek ajánlója is olyan sokkoló, hogy meg se akartam nézni a teljes művet.
2011. okt. 8. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy mondani szokták: az embereket csak a legszebb és a legrondább érdekli.:)

Mondjuk a határok feszegetésétől még nem lesz valami "művészi". A Taxidermia is inkább csak a vizuális sokkról szól. A művészi dolgokat általában szeretjük nézni, hallgatni, megérinteni.

2011. okt. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Philosophy meg a Taxidermia azért két nagyon különböző dolog szerintem. Műfaj nincs. Taxidermia kicsit vígjáték, kicsit dráma, ha nagyon dönteni akarunk akkor talán dráma de az emberiség drámán nem ilyen dolgokat ért :D

A philosophy meg... brutálisabb sokkal mint a legtöbb horrorfilm de ettől még nem az, viszont nemis dokumentumfilm és drámának se nevezném... ezek a filmek szerintem kicsit túl mutatnak a kategóriákon, főleg a Philosophy. Szörnyű az a film és mégsem az

2012. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
A Grotesque meg a Philosophy of a Knife, nem ilyen filmek a Taxidermia korszatíra, meg emberi érzelmekről kapcsolatokról szól érdemes a 20. századi magyar társadalmi helyzettel is tisztában lenni, szóval a film jó ez kétségtelen.
2013. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
azt nem értem, akkor miért nézed. mármint..oké, én vágom, hogy nem tetszett, de rajtad kívül van még jópár ember, akinek szintén (ők is..miért nézik akkor?!). igen, művészet, mert film, mert Pálfi György így csinálta meg és bármilyen meglepő - valakinek tetszik. nem tudom, hogy vagy vele, de pl engem idegesítene, ha nem lennének "beteg" filmek - azt hiszem ilyen kategóriába sorolnám. oké, te szereted mondjuk az Alkonyatot (bocsánat, ha nem, csak példa volt), más embernek ez nem tetszik. itt vagyok én és persze szidom meg mondom, hogy ez mi és hogy gondolta a rendező satöbbi...nem vagyunk ugyanolyanok. nézz olyat, amit bírsz és akkor nem sírsz itt azon, amit más munkával csinált és IGENIS JÓ.
2014. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!