Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gumiabroncsok a szobámban!...

Gumiabroncsok a szobámban! Lehet tőlük bajom?

Figyelt kérdés
Igazából úgy kerültek ide, hogy a pincénkbe anyuék nem akarták levinni mert feltörték már párszor így úgy döntöttek hogy az én szobámba teszik őket míg fel nem szerelik.. iszonyat büdösek, de tényleg, ahogy becsukom az ablakot haldoklom tőlük.. áraszthat ki magából káros anyagot amire hivatkozva kipaterolhatnám innen őket?
2014. ápr. 12. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:

mai kiralykisasszony megvan...

mi bajod lenne?

ha csak nem elotte kutyaszarba mentek vele, nem tom miert lenne budos.

2014. ápr. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem vagyok királykisasszony, de tegyél már be egy pici szobába 4 db zsír új gumiabroncsot és megtudod, miről beszélek. biztos éreztél már égett gumiszagot. hasonlítsd ahhoz 10x-es töménységben ;)
2014. ápr. 12. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:

miért nem rakják inkább a saját szobájukba?

amúgy én szeretem az új gumi szagát :D hozd ide őket :D

nincs abba semmi káros de ha büdös akkor beszéld meg anyudékkal hogy ne a szobádba legyenek

2014. ápr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!