Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire veszélyes leszedetni...

Mennyire veszélyes leszedetni egy anyajegyet? és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem veszélyes! Altatás nélkül végzik, ambulánsan. Én a kórházban szedetem le, és így a TB állta.
2009. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én két éve mentem el dokihoz,mert volt az oldalamon (deréktájon) egy anyajegyem,amit folyton megsértettem mikor felhúztam a gatyám,elég rossz helyre nőtt.Ingyen leműtötték,pár perc az egész,nem fájdalmas inkább kellemetlen,és ingyen megcsinálják.Aztán elküldik tenyésztésre,és késöbb megkapod a szövettani eredményt.

Hogy mennyire veszélyes?Fogalmam sincs.De ha változik a felülete,a mérete,mindenképp érdemes megszabadulni tőle.Jobb elöbb,mint késöbb.

2009. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és mi marad a helyén, milyen lesz?
2009. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Általában egy öltéssel összevarrják a helyet ahonnan leszedik,nekem mostmár csak egy halvány kis csík látszik.
2009. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem azért egy öltésnél több volt...

5db-ot szedtek le a hasamról, elég nagy méretűeket, azoknak a gyökerét égették is (persze azt nem érzed, nem elrettentésként írom), aztán lett 3varratom, ami 4-5 öltés volt. Azért csak 3 varrat mert két helyen kettő volt egymáshoz közel. De az a varratom, ahol csak 1 volt, az is összeforrva 3cm. De nem nagyon látszik.

A szövettant fél év mulva kaptam meg levélben. Persze latinul írták, nehogy értsem!

2009. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!