Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet gyomor próbléma?...

Ez lehet gyomor próbléma? Amikor nem eszem, és iszom rendesen, a gyomorszájam iszonyatosan fáj + még rágó függő is vagyok. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egyébként 13 /lány vagyok.Korábban már voltak ilyen betegségeim, de akkor azt mondták, amjd kinövöm.

Nem azért nem iszom-eszem, mert anorexiás, vagy bulémiás vagyok, hanem mert egyszerűen nem kivánom. Ez kb.2 hete van igy. Ez mellett folyamatos fejfájásom van, néha egy-egy szédülés.


2009. dec. 22. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Most erre tényleg csak kicsit indulatosan tudok reagálni.

Basszus ilyen táplálkozási szokások mellett mit vársz?



retafdog


ui:megvárod míg a mentő visz el gyomorvérzéssel?

2009. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért fáj a gyomorszájad mert éhes vagy.....
2009. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bezony marja a savad a saját gyomrodat, addig amíg át nem lukasztja. EGyél akkor legalább pár darab háztartási kekszet. A rágóval meg csak rásegítesz, ugyanis az termeli a savat. Táplálkozz rendesen!
2009. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napjában egyél 5-ször sok zöldség gyümi. Ebédre egy adag normál étel bármi csak ne hagyd ki. Ne egyél csokit, hagyad a teát, kávét, és igyál sok vizet. Gondolj bele a fejfájás, szédűlés az ésség jele.
2009. dec. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!