Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csomó a tarkón, mi lehet?

Csomó a tarkón, mi lehet?

Figyelt kérdés

A tarkóm bal oldalán, a fülcimpámmal egy magasságban (kb. a haj alatt 1cm-vel) lett egy csomó. Kemény, tapintásra nem fáj, viszont ha fordítom a fejem akkor húzódik.

Mi lehet? Mitől lehet?

Lehet a sok evéstől, ami az elmúlt napokban volt az ünnep miatt?

23/F


2014. ápr. 22. 17:25
 1/3 Klaudia2014 válasza:
Sajnos nekem is jött ki 3 a tarkomon és a kisagynál elmentem orvoshoz és azota járok vérvételekre...
2014. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Számtalan dolog lehet (zsírcsomó, nyirokcsomó, ciszta, nyirok daganat...), ezért orvoshoz kell menni vele, mivel vannak köztük veszélyesek is. Mivel nem fáj nyomásra, plusz egyébb tényezők miatt valószínűleg egy ártalmatlan zsírcsomó.
2014. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínű az én felvetésem lesz a helyes, mert most, hogy visszatértem az egészséges kajákra, kezd elmúlni, már alig érezni.
2014. ápr. 26. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!