Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csomó a hónaljban új dezodortól?

Csomó a hónaljban új dezodortól?

Figyelt kérdés
Tegnap egy kicsit erősebb izzadság gátlót vettem, mert mostanában elég sokat izzadtam és már rettentően zavart. Miután bekentem magam vele kb 10 óra múlva azt vettem észre, hogy az egyik hónaljam alatt lett 3 pici csomó amik fájnak is érintésre vagy, ha fel emelem a karom. Emellett kicsit duzzadt és piros is. Eléggé megijedtem, gondolom a nyirokcsomók gyulladtak be valami allergiás reakció miatt. Ez kb mikorra fog elmúlni? Jó, ha kicsit kamillateával borogatom?
2013. dec. 28. 09:46
 1/3 gömbicica ***** válasza:
100%
ha netán előtte gyantáztál vagy borotváltál, akkor lehet akár irritáció is.
2013. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen valószínű hogy a dezodor okozta. Hagyd abba a használatát és ne maceráld a csomókat hanem borogasd és ha tudod inkább ne is kend be deóval.
2013. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem egy hét alatt elmúlt a fájdalom lehet a gombóc ott maarad még egy ideig de szerintem neked is lemegy a gyulladás pár nap alatt
2013. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!