Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár hónapja rendszeresen...

Pár hónapja rendszeresen rámjön a hányinger, ami néha nem is teljesen hányinger, hanem olyan, mintha böfögnöm kéne, vagy ilyesmi, mégsem merek, mert rettegek, hogy elhányom magam. Mi bajom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat idegeskedem, és főleg munka közben, vagy valami rettegnivalókor tör ez rám. Terhességen is gondolkoztam, de egy menstruációm se maradt ki az elmúlt hónapokban. Stressz okozhat ilyen tüneteket? Étvágyam is kevesebb emiatt, mert folyton ideges vagyok, vagy munka, vagy épp magánélet miatt. Ilyen pánikszerű, pedig nem akarom. Stressz, terhesség, vagy más a bajom? Háziorvos elküldött vérvételre, és gyomorröntgenre is, kivizsgáltak, szerencsére semmit sem találtak. Mi bajom lehet?

2014. ápr. 23. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Stressz okozhatja. Gyomorsavad nem sok?
2014. ápr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. Azt milyen vizsgálattal állapíthatják meg? És hogy tehetek ellene??
2014. ápr. 23. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!