Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy állítsam el az orrvérzést...

Hogy állítsam el az orrvérzést? Már nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés

Reggel, fogmosás közben kezdett el vérezni az orrom, és kb. fél órán keresztül ömlött belőle. Végül elmúlt, de nem sokkal később megint, és így tovább...

Mit csináljak, hogy elmúljon, már egyre jobban kezdek tőle szédülni, nagyon rossz. Van valami tanácsotok, hogy mit kezdjek vele?


22/L



2014. máj. 1. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
menj be vele az ügyeletre... ez nem normális, hogy nem áll el...
2014. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem ártana, ha elmennél az ügyeletre.

Addig pedig tömd ki az orrlyukad vattával, és szorítsd össze a ujjaddal az orrcimpáid.

2014. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel már orvoshoz kell menni.
2014. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el a fül, orr, gégészetre, ott megoldják majd. Nekem egyszerűen egy pillanatforrasztó-pákának látszó tárggyal "megforrasztották". A megoldás eléggé tartós, azóta se emlékszem hogy vérzett volna az orrom. Ja, ez kb. 15-20 éve volt.
2014. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem is szokott vérezni, én nekem 1 perceen belül úgy áll el, hogy összetekerek gézt és bedugom az orromba nagyon hátra de nem úgy hogy fájjon, különben nekem is kb 5 percig vagy tovább SZÓVAL GÉZ! JOBBAT NEM TUDOK
2014. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orrvérzéskor nem szabad hátrahajtani a fejet. Legalábbis hozzáértők ezt mondják.
2014. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!