Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradsággal lennének kapcsolat...

Fáradsággal lennének kapcsolatos kérdéseim, azokhoz akik hasonlóan fáradékonyak?

Figyelt kérdés

Állandó álmosság gyötör.Jó azt aláírom, hogy rengeteg a dolgom (munka 8 órában, iskola esti tagozaton, 2 pici gyermek), de előtte is így volt.

Napi szinten ha leülök egyböl rámtör az álmosság. Ha buszon ülök alig bírom ki.Amint haza érek egyből alszok.Este amint lefekszek végem.Ma a játszótéren majdnem állva elaludtam.Voltam vérvételen, minden rendben van.Napi 2-3 kávé plusz 1 energia ital megy le, de semmi hatásuk.Szedek ginseng kapszulát is.

Volt hogy gyerekekkel játék közben aludtam el.

De elég akár 10 perc is utána magamhoz térek.Voltam mr-en is de minden rendben.

Tudnátok valami tanácsot adni vagy valami segítséget?

Köszönöm

28/N



2014. máj. 1. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Elképzelhető, hogy vitamin, ásványi anyag hiányod van és attól vagy fáradt.Az energiaitalok eléggé károsak és ráadásul a szervezet tartalékait mozgósítják, használják el, ezért utána még fáradtabb is lehetsz.Igyál gyógynövény alapú energetizáló italt, az beviszi a szervezetbe a szükséges hatóanyagokat.A ginseng is energetizál.A Q10 is segíthet.Csak minőségieket válassz.
2014. máj. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rendíkvül kimerült vagy, és nem csak testi értelemben, vagy nem elsődlegesen testileg, hanem pszichésen. A két kisgyerek nagyon sokat kivesz az emberből.


A másik: van olyan, hogy az ember annyira beelegel mindentől, hogy folyton csak aludna - azaz menekül a nappaloktól, a felelősségtől, a túl sok tehertől.


Ha nincsen semmi tesi bajod, és nem találtak semmit, a vitaminkészítmények sem segítenek, akkor egy jó pszichiáter kellene, aki nem dilibogyóval kezdi (mert neked nem az a bajod).


(Hasonló gondjaim vannak, megértelek.)

2014. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lehet ez most ilyen térítő szövegnek fog hatni, de ahogy mondani szokták: minden az agyban dől el!


Ha a közösség ahol dolgozol vagy az iskola ahova jársz tele van negatív emberekkel vagy úgynevezett energiavámpírokkal, akkor ők is leszívhatnak téged... De amúgy meg ne is csodálkozz ha fáradékony vagy! Az embert nem arra találták ki, hogy ennyi mindent csináljon egyszerre... nincs időd magadra, nincs időd normálisan étkezni, nincs időd kikapcsolódni, de ebben a világban már kinek van? és a legrosszabb amit egyes emberek tesznek, hogy otthon munka után leülnek a TV elé és hagyják, hogy a szenny ellepje az agyukat és olyanok mint a zombik... Ráaádul egész nap kávén élnek, robotok módjára teszik a dolgukat közben elfelejtenek élni... Pont ma láttam egy videót, Jim Carrey szájából érdekesen hatnak ezek a szavak, de szerintem minden amit mond igaz. Amúgy első sorban az embernek magába kell nézni, hogy mi az ami számára fontos (egészség, gyerekek, boldogság, barátok, párkapcsolat) és azoknak élni és minden negatívat ki kell zárni! Ne bogyókban keresd a megváltást! Hanem váltsd meg önmagad és a körülötted lévő világot, mert ahogy azt Jim is mondja: Az Univerzum Te magad vagy! És Te irányítod! Tudom, nagy szavak ezek és könnyű beszélni, de első körben például a kávét és az energiaitalt kéne elhagyni, mert elsavasítják a szervezetet, a savasodás pedig sejtburjángzáshoz vezethet, mert alapjába véve az emberi szervezet lúgos. Másrészt a reggelt kezd szerintem egy nagy adag energiával úgy, hogy megeszel egy tál finom műzlit, nem kell sok belőle, eltelít és mégis jobb lesz a közérzeted (hosszú távon kifizetődő) ügyelj a normális étkezésre, legyen vitaminokban gazdag, eleinte szépen lassan kell erre ráállni, de hidd el oda lehet figyelni rá, ha akar az ember, mondják, hogy az egészséges életmód költséges, nos ha okosan csinálja az ember nem az... minden azon múlik mit eszel! Nagyon ajánlom még a gyömbér gyökeret, nyersen minden nap csak egy falatnyit bekapsz belőle és az is jó hatással lesz rád!


és íme a videó amit mondtam: https://www.youtube.com/watch?v=ZYzshJNNhhk

2014. máj. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod meg a pulzusod milyen?
2014. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!