Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvással kapcsolatos kérdés....

Alvással kapcsolatos kérdés. Ez így nagyon káros hatással lenne rám? (lent)

Figyelt kérdés

Sajnos rengeteget kések az iskolából mert elalszom, nem tudok gyorsan elkészülni stb. Viszonyt az sem működik hogy korábban keljek mindegy ez elég bonyolult és már sokmindent kipróbáltam, most ez az új ötletem:

"kicserélem" az alvásomat az "otthon levéssel" olyan formán hogy kb mikor hazaérek lefekszem aludni (du.4) majd hogy pont 8 órát aludjak felkelek 12-kor és elkezdek tanulni, enni stb amiket amugy akkor csinálok ha nappal vagyokotthon. így ezzel azt érném el hogy nem kellene felkelnem reggel mert már kivagyok aludva előtte. Ez káros? úgy tudom az ilyen alvás nem ér annyit nemtudom viszont ez beválhatna nálam.


köszönöm a válaszokat előre is.


2013. máj. 15. 18:17
 1/1 anonim válasza:
Próba szerencse !Szerintem próbáld meg mert valóban nem leszel fáradt és 8órát alszol ! HÜLYE VAGYOK és okulj belőlem mert Én 5órákat alszok max 5és fél .. és van mikor majdnem elájulok, iszom az energia italt és ez = a SZARRAL! (egyszer késtem el) Csak annyi szerencsém van hogy ha lefekszek pl 0:48kor akkor 5-re állítom az ébresztőt és kimászok az ágyból 5:30-kor !
2013. máj. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!