Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az előbb megszédültem és...

Az előbb megszédültem és azóta elég nehezen lélegzek. Mi van velem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, ettem, ittam ma rendesen. Hirtelen megszédültem, leizzadtam, szaporábban kezdtem el venni a levegőt. Kimentem a mosdóba, és jobban vagyok, de nagyon nehezen veszem a levegőt... Mi történik velem???

2014. máj. 3. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nehezen kapsz levegőt, akkor kérj segítséget!

Az oka rengeteg minden lehet: pl. jóindulatú szívritmuszavar, tüdőembólia (főleg ha fogamzásgátlót szedsz), pánikroham, stb.

2014. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem szedk fogamzásgátlót
2014. máj. 3. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor kellene egy EKG. Vannak bizonyos (nem is annyira nagyon ritka) szívfejlődési problémák, amit hajlamosítanak hirtelen jelentkező gyors szívveréssel járó ritmuszavarokra. Nem kell tőle megijedni, jól kezelhető, csak fel kell ismerni. Ha jobban vagy, akkor is elmennék orvoshoz ezért.

[link]

Ismeretlenül nem tudom megmondani, hogy ez-e a problémád, de gyanús.

2014. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!