Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Agyrázkódás,...

Mi bajom lehet? Agyrázkódás, agyi vérzés, vagy csak a front?

Figyelt kérdés

2 napja az éjjeliszekrény sarkába erősen beütöttem a farkcsontom(fenekem) környékét. Nagyon fájt, utána szédültem is egy kicsit, ezért gondoltam agyrázkódásra, de másnapra semmi bajom nem volt.

Ma viszont felkelés után kb. fél órával az történt, hogy a látóterem jobb széle hullámzott, villódzott (kicsit olyan volt mint amikor erős fénybe néz az ember). Nagyon rossz volt, bepánikoltam iszonyatosan, hogy mi lehet az, de aztán 10-15 perc alatt elmúlt. Azóta viszont fáj a fejem és olyan szédelgős, levert vagyok.

Mi lehet ez? :S Lehet valami komoly, vagy nem kellene félnem?



2014. máj. 4. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A FARKcsontodat verted be, nem a fejedet. Túlspilázod, valszeg a front miatt lesz.
2014. máj. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A migrénes rohamok, gyakran kezdődnek így (ez az úgynevezett látótér kiesés). Ilyenkor az agyi erek szűkülete miatt nem jut elegendő vér az agyba,ezért van ez a tünet. De mivel neked még nem volt ilyen és lehet komolyabb betegség tünete is,az első ilyen után szükség van egy neurológiai,esetleg MR vizsgálatra. Ez alapszabály ilyenkor. Menj el a háziorvosodhoz és Ő beutal neurológiára.
2014. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan így kezdődnek a migrénes rohamaim, jobb oldalon egy villódzó, tündölkő tűzkereket látok 15-30 percig, de mindkét szememmel, ebből tudni, hogy nem a szememben van a baj, és utána több napos fejfájás.
2014. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!