Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen magas lehetek?

Milyen magas lehetek?

Figyelt kérdés
Anyukám 168-9cm, apukám 198cm én pedig most lettem 16 éves (lány vagyok) és 169-170cm. Milyen magas leszek kb.? Mindenki azt mondja, hogy apukámra hasonlítok nagyon. Ebben is remélem az lesz. Mivel lehet elősegíteni a növekedést? Táplálkozás, sport? Esetleg egy csontkovács? 175cm legalább szeretnék lenni, de félek, hogy a nehéz iskolatáska vagy egyebek meggátolják a növésemet.
2014. máj. 5. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Azthiszem most hasznát veszem azoknak a frankó matematika képleteknek.


Mivel anyukádnak és magadnak kettő értéket adtál meg, a közepét veszem.

168,5/198*169,5*16/2=1153,97cm


A csontkovács nem rossz ötlet, talán tud reszelni valamennyit a talpaidból.

Ez mellett ajánlom a guggolást, napi legalább 200, ha már jól megy, súlyokkal a hátadon. Az iskolatáska jó is lesz.

Ha heteken belül nincs javulás, akkor sajnos guggolva kell majd járnod, ha 175cm szeretnél lenni.

2014. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Balint1105 válasza:
1. válaszoló te hülye vagy XD tudod mi az a genetika? (látom nem) neked meg kérdező annyit tudok mondani hogy nem tudom, elég valószinű hogy magasabbra fogsz nőni mint anyukád de szerintem abban ne is reménykedj h meglesz a 2m. A csontkovácsot hülyeségnek tartom, viszont a suli táska miatt nem leszel alacsonyabb. Amúgy meg még egy gondolat legyél elégedett magaddal ha alacsonyabb termetű leszel akkor is fogadd el magad szeressd! ennyi
2014. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha most 175 cm vagy, akkor még 5-8 cm.-t nőhetsz 18 éves korodig.
2014. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!