Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vérnyomással érdemes...

Alacsony vérnyomással érdemes orvoshoz fordulni, tud vele valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
1-1,5 hete többször előfordul hogy gyengének érzem magam és fáj a fejem ilyenkor a vérnyomásom 90-99/78-80

2014. máj. 11. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A 78 már vészesen alacsony! Érdemes lenne orvoshoz fordulni. Ha csak nemrég kezdődött, akkor lehet, hogy ez egy tünet, ezért is kéne elmenned egy kivizsgálásra, ártani nem árthatsz vele, az biztos. Az orvos, ha nem talál semmilyen magyarázatot, akkor fekete teát, sok alvást és mozgást tud javasolni (meg még persze sok mindent). Jobbulást! :)
2014. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, nekem is alacsony vérnyomásom van, főleg mikor suliba jártam (akkor szedtem is rá valami cseppeket) és mikor babát vártam, mindkét gyerekemnél 90-100-as vérnyomásaim voltak, szédültem is eleget.
2014. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!