Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek kézremegés ellen?

Mit tegyek kézremegés ellen?

Figyelt kérdés
Nem mindig remeg a kezem. Van amikor hetekig sőt van ,hogy hónapokig nem remeg de amikor elkezd remegni az eléggé látványos. Talán a legjobb szó, hogy ráng. Ez nem tart sokáig, talán 1 perc volt a leghosszabb idő ameddig remeget. És ez aznap többször is megismétlődik és utána megint hetekig semmi. Tudtok vmit ellene? Vagy volt valakinek hasonló problémája?

2014. máj. 13. 17:52
 1/9 hektorr7 ***** válasza:
40%

Hány éves vagy? Szedsz valamilyen gyógyszert? Mióta jelentkeznek a panaszaid? Miben és hogyan befolyásol hátrányosan téged a kézremegésed?


Ha ezeket leírod akkor tudok csak adekváltan válaszolni!

2014. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 hónap múlva leszek 16. Rendszeresen nem szedek semmilyen gyógyszert. Kb fél éve kezdődött. Általában mindent abba hagyok amikor kezdődik és megvárom, hogy vége legyen de például akkor nehezen tudok írni vagy telefonozni.
2014. máj. 13. 19:30
 3/9 hektorr7 ***** válasza:
27%
tourett szindróma is lehet. Javaslom keresd fela háziorvosodat ő majd ír beutalót járóbeteg neurológiai szakrendelésre :)
2014. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát remélem nem ennyire komoly de orvoshoz biztos elmegyek.

Köszi a választ.

2014. máj. 13. 19:43
 5/9 hektorr7 ***** válasza:
27%
szerinted normális hogy huszonévesen úgy remeg a kezed mint egy vén parkinsonosnak? Hát nem normális jegyezd meg, komoly neurológiai gond van nálad nem is értem hogy hanyagolhatod el magad ennyire hogy hónapokig hagyod hogy így remegj. Lehet fiatalkori parkinson kór is ami még súlyosabb 1-2 évtized alatt teljes magatehetetlenséget, rokkantságot és végül halált okoz!
2014. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hektorr7 ***** válasza:
40%
tizenévesen bocsánat! Az még rosszabb!
2014. máj. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából először arra gondoltam hogy vmikor megsérülhettem és csípődött egy ideg , mert csak a jobb kezem remeg, de nem jutott eszembe semmilyen sérülés. Lehet hogy most nagy hülyeséget írtam de nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz. Most egy kicsit beijedtem de azért még most is reménykedem, hogy azért mégsem olyan nagyon komoly.
2014. máj. 13. 20:23
 8/9 hektorr7 ***** válasza:
40%

idióta ha nem tartod komolynak és nayg gondnak a remegésed akkor minek teszel fel kérdést ide a gyakorikerdesekre???

B@lfasz

2014. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem azt írtam, hogy nem nagy dolog hanem azt, hogy reménykedek, hogy nem nagy a baj.
2014. máj. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!