Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék kézremegés...

Mit tehetnék kézremegés ellen? Egyáltalán mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óra remgeg a kezem, ha ideges vagy fáradt vagyok, de az utóbbi időben egyre többször rám jön csak úgy. Már barátnőim kérdezgetik tőlem, hogy mi van velem. Hát én mindig ilyen voltam, eddig nem is igazán zavart, mert nem volt durva. De most már jobb lenne utánajárni. Háziorvoshoz fordulhatok ezzel a problémával? Nem szeretném ha bolondnak nézne. Illetve az gond, ha pont ott nem fog remegni a kezem? Mert nem tudom kiszámítani, hogy akkor menjek háziorvoshoz, amikor remeg a kezem. Valaki járt már hasonló cipőben?
2011. nov. 22. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, járunk többen ebben a cipőben nyugi.Én ideggyengeségre gyanakszom de soha nem mentem orvoshoz mert akkor biztosan nem remegne.Gondold el milyen volt a fodrász vizsgám "tiszta cidri" de ahogy az évek múlnak már azt vettem észre,hogy csak nagyon ritkán fordul velem elő.
2011. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok embernek remeg a keze, ha ideges vagy fáradt. Háziorvoshoz nyugodtan fordulhatsz a problémával. Kivizsgálás lehet szükséges, mert a jelenség hátterében pajzsmirigy- vagy vércukorprobléma lehet.
2011. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet vérnyomásprobléma is, ha magas, akkor is remeghet
2011. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!