Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen ájulással kapcsolatos...

Milyen ájulással kapcsolatos tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Én a napokban ájultam el először, a suliban.

Nektek milyen élményeitek vannak ezzel kapcsolatban? :)



2014. máj. 16. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Varok a kenyerboltban,nagyon meleg volt. Mar kezdtem ideges lenni,mert sokan voltak elöttem. Egyszer csak arra ebredek,hogy keltegetnek hoznak vizet,szeket. Ennyi.. Meg temetesen is majdnem elajultam.meleg is stressz is.Te miert ajultal el? Melyik varosbol irsz? :=)
2014. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, nem lehetett túl kellemes. :/

Budapestről. :)

2014. máj. 17. 12:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és leesett a vérnyomásom. Álltunk a korlátnál szünetben, és kicsit nagy volt a hangzavar. Aztán én is arra ébredtem, hogy tanárok ébresztgetnek, meg vizet hoznak, stb. :D
2014. máj. 17. 12:57
 4/6 anonim válasza:
És mennyi ideig tartott nálad ez az egész? Miután keltegettek és magadhoz tértél, gyorsan jobban lettél? Vagy gyenge voltál még utána?
2014. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tőlem vért vettek, akkor ájultam el. Jól bírtam a vérvételt, nem féltem miatta, szóval nem közben ájultam el. Éreztem, hogy jobb lett volna ha lefektetnek, de végül ülve vették le a vért. De gondoltam így is jó, simán kibírom.

Utána kimentem a folyosóra, vártam a tesómra aki szintén bement vérvételre. Hirtelen nagyon megszomjaztam. Ez egy kicsit rendelő, nem volt senki rajtam kívül, de tudtam hogy van valahol egy mosdó. Elkezdtem keresni mindenhol - végül lesiettem egy lépcsőn, aztán mikor nem találtam lent se, gyorsan vissza. Közben nagyon szomjaztam. Mire felértem a lépcső tetejére, elájultam. Arra ébredtem, hogy az orvosnő pofozgatott, és tesóm is kint volt már. Vagy 10 percig úgy voltam állítólag és teljesen szürke volt az arcom.

2014. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 EpicnessOnSquare válasza:
Nyáron ájultam el először:)) egész nap nem ittam semmit, reggel kilenckor beöltöztem posztó ruhába (Hagyományörző katona vagyok, mint a Londoniak), aztán már 5 fele nem bírtam tovább a napon és eldőltem, kb 5 mp erejéig:)) arra ébredtem hogy a társak felkaparnak és citromos vizet nyomnának a számba:))
2014. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!