Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet az, hogy állandóan...

Miért lehet az, hogy állandóan elzsibbadok minden helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja alig bírok elaludni sem, mert bármilyen pózban fekszem is le, rögtön "elzsibbad" a kezem, vagy a lábam. Ha meg felkelek éjjel, tuti el vagyok teljesen zsibbadva (combom, kezem). Napközben bárhogy is ülök/fekszem le, ugyanez van...


Nem magnéziumhiány, mert azt megnézték. Nem tudom, mi lehet, nagyon zavaró.


Lehet, hogy egyszerűen csak rossz pózokat erőltetek mostanában? vagy nem is tudom.



2014. máj. 17. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
idegrendszeri vagy keringési eredetű lehet, érdemes lenne meglátogatni az orvost. főleg, ha a zsibbadás csak az egyik oldalon jelentkezik.
2014. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De mégis milyen orvost? Csak a jobboldalam zsibbad, de ott mindenem: karom, kezem, lábfejem, teljesen lábam, combom.


A háziorvosra nem bíznám, hiszen nem véletlenül van a saját szakmájának legalján, és nem agysebész.


De akkor hová kellene menni?

2014. máj. 19. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:

sajnos csak a háziorvos utalhat be sok helyre, ha elégedetlen vagy vele, érdemes egy másik háziorvost keresni, ha tudsz, átjelentkezésnél kiadják a papírjaidat és el kell vinni az új orvoshoz, van ahol elküldik.


ha csak az egyik oldal zsibbad, az lehet keringési, így az angiológiához tartozik, ahová általában beutaló kell.

2014. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!