Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom van? Mi ez állandóan?...

Mi bajom van? Mi ez állandóan? Légyszíves ne töröljétek, komoly, igaz kérdés?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve kezdődött ez az egész, ettem és utána nem bírtam nyelni, csak köhögtem, köhögtem, fuldokoltam, annyira köhögtem, hogy vért köhögtem fel, utána baromi rossz volt, nagyon nagyon megijedtem, de elmúlt. Aztán 2-3 havonta egyszer előjön, de nem tudom, hogy mi ez.

Ma meg reggel reggeliztem szokásosan, aztán amikor az utolsó falatot nyeltem le, hirtelen olyan érzésem volt, mintha lett volna valami a torkomban, megint köhögtem nagyon nagyon, ettem gyorsan egy kis falat kenyeret és rá ittam kb fél liter vizet, de amikor leakartam nyelni ilyen szúró érzés volt. Most meg amikor nyelek, akkor olyan, mintha valami kis tűvel szúrnák örökké, amikor odanyúlok a nyakamhoz akkor nagyon lüktet (nem a pulzusom) hanem amikor a a nyakam az állam alatt végigsimogatom. Amikor nyelek, akkor a fülem is (csak a bal) fáj nagyon, ilyen szúró érzés, és amikor nyelek, érzem, hogy van "ott valami" és a fülem kipukkad (szóval amikor nyelek, mindent erősebben hallok, aztán utána megint alig hallok)


2014. ápr. 15. 15:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ha nagyon hülyén fogalmaztam meg, nem tudom jobban elmagyarázni.
2014. ápr. 15. 15:30
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt a körzeti orvostól kérdezd meg vagy érdemes lenne egy fül orr gégéssznek megmutatni magadat.
2014. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Voltam orvosnál, de ez nem így megy sajnos. beutaló kell, de már foglalt mindegyik időpont, ezért csak júliusra kaptam időpontot. De nekem nyáron nem lesz TB-m, mert iskolás vagyok még, és nyárra már megszűnik a tanulói jogviszony. Szeptembertől főiskolára megyek, nyáron egy ismerősnél dolgozom, de feketén)szóval nem vagyok bejelentve, zsebbe megy a pénz)

Ezért sajnos ez elmarad. De most rosszabb, mert egyre szúrósabb érzés, fáj a nyelés, főleg ha meleget eszek/iszok.

De azért köszönöm a segítő szándékod.

Kellemes húsvéti ünnepeket!

2014. ápr. 18. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
ennek azért járj utána hogy tényleg nem lesz-e tb-s... Lehet hogy elsz mivel a bejelentkezésed már meg lesza ddigra a föiskolára igy szerintem tanulói jogviszonyban leszel. de kérdezz rá egy hozzáértönél.
2014. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. gégészetre nem kell beutaló

2. ha befejezed a középiskolát a TB-d utána még él addig amíg a diákigazolványod érvényes. Ez ha jól tudom október.

Úgyhogy fogd magad és menj el!

2014. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!