Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik a tapasztalataitok az...

Mik a tapasztalataitok az Implanonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Jan 4en ultetnek be nekem a karomba,ilyet, 3evig hasznal!koszi elore is aki ir errol a fajta fogamzasgatlorol.
2009. dec. 28. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hello! Nekem tavaly junius ota van implantàtumom, az eleje borzalmas volt, egy honapig!!! véreztem.Azota van hogy kéthetente " megjon" egy-két napra, pàr nap szunet, majd ujra :S Van, amikor egész honapban semmi.

Anno kérdeztem a dokim, nem okoz-e sulynovekedést, ettol tartottam ( holott mindig véknyabb voltam), annyit mondott, azoknàl, akik hajlamosak rà,okozhat, de az én esetemben nem kell aggodni..Hàt a fenéket nem!!! Junius ota 10 kilo feljott ràm, és hol lemegy belole néhàny kilo, hol visszajon..szerencsére még ez a 10 kilo plusz sem okoz gondot nàlam, 67 kilo vagyok a 170 centimhez, de ami nagyon zavaro, hogy délutànra àllandoan felpuffadok!!! ( ugy képzeld el, hogy a ruhatàram ( foleg nadràgok)3 méretbol àll- 38,40,42- és felvàltva hordom oket, van hogy ràmjon a 38 as, màsnap pedig csak a 42 es!!)

Rengeteg forumot végigolvastam az Implanonnal kapcsolatban, szinte kivétel nélkul minden no errol panaszkodott, egy csomot hiztak, felpuffadnak...Màtol elkezdek intenzivebben sportolni,probàlok kezdeni valamit a puffadàssal, és ha 3 honapon belul nem javul a helyzet, kivetetem...

2010. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat!En ennek ellenere betetetem,remelem nem fogok hizni,en ha hizok az azert van mert csokit zabalok!:-( ilyenkor karacsonykor:-D most 69kg vagyok:-S de regebben voltam 77is 177cm vagyok igyis 65 szeretnek lenni, mert az a tokeletes nekem,de akkor implanonnal erre gondolom keves remenyem van;-(mindegy majd figyelek,hogy keveset egyek!pusza 21/L
2010. jan. 2. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
meg tudnád mondani mennyiért tetetted be? köszönöm
2010. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves masodik, ezt a kérdezotol, vagy tolem ( elso) kérdezted? Azért vàlaszolok :) Nekem ingyenes volt, kulfoldon élek, és a maganbiztositasom miatt nem kellett fizetnem, otthon , ha jol tudom, olyan 28-30 ezer ft-ba kerul az Implanon.
2010. jan. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is ingyenes volt!Angliaban lakok,es receptre irtak ki,lehet ,hogyha te is megkered,a nogyogyaszod akkor kiirja receptre es ki tudja talan ingyenes!megtudjak rendelni, a gyogyszertarban szerintem.szia,majd irj,hogy sikerult e beszerezned!szioka
2010. jan. 7. 13:51
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves 9:50es valaszolo.Neked mennyire latszik?illetve lathato a borod alatt,mert nekem nem:-(ebbol nem lesz gond?

egyaltalan nem latom es pedig a netes kepeken latszik mindenkinek,nekem meg csak egy zoldesedo folt latszik egyenlore,es alig tudom kitapintani,szerinted csinaltassam ujra ,mert azthiszem ez melyre ment:-S

2010. jan. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!