Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Chocolate Brown - az igazi...

Chocolate Brown - az igazi Csokicső. Ezzel találkoztam nagyon sok helyen. Milyen tapasztalataitok vannak az ilyen szoláriumokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 10:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
Sziasztok,nekem nagyon bejön,9 perctől már szép csokibarna színt kapok és ehhez nem kell menni heti 3-szor!heti 1-2 alkalom és megmarad a szép barna szín!Az első alkalom már látszódik!Én mindig használok krémet is mert alapból nagyon száraz a bőrőm!Gyors és tartós szín a csokicsővel! :)
2011. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Én álló szoláriumba szoktam menni, és a csokicsővel bőven elég a 6 perc. Heti 1, max. 2 alkalom. Az arcomon is szépen látszik pedig, nagyon nehezen barnul. Szolikrémet én is mindig használok, és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel!!!

2011. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Sziasztok! Én is csokicsöves szoliba járok,ebből is a csoki EU.-s változatába,mert érzékeny bőröm van.

Amíg a többi megpirított,ez végre barnított.

És azt sem bántam meg hogy megfogadtam az ott dolgozó lányok tanácsát,és krémet is használok,mert azt vettem észre hogy így tovább megmarad a színem,és nem lesz száraz a bőröm szolizás után.

2011. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is kipróbáltam a Csokicsövet, a 0.3-ast, mert világos, érzékeny bőröm van. Ezzel a csővel leégés nélkül barnulok, míg korábban mindig csak piros lettem.

Első alkalommal 9 percre mentem, és már az is meglátszott, de nem égtem le. Észrevettem, hogy ha használok krémet, tovább tart a színem, és a bőröm sem szárad ki. :)

2011. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is csokicsöves szoliba járok már egy ideje, és nemrég az ott dolgozó lányok javaslatára kipróbáltam az EU-s gépet. Hetente 1x szolizom 15 percet. Természetesen használok krémet is, így a bőröm nem száraz és a barnaságom megmarad egy hétig. Én meg vagyok vele elégedve!!

2011. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem a csoki EUs változatát ajánlották a lányok, mert nagyon fehér a bőröm, és csak 2 hete kezdtem el szolizni. De az a jó, hogy sosem égek meg, és mégis tök jó színem kezd lenni. Én használok krémet is, mert nagyon gyorsan szárad a bőröm.

2011. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Sziasztok!Egy pár hónapja én is csokicsőves szoliba járok és nagyon megvagyok elégedve.9perc és gyönyörű barna leszek.Krémet mindig használok mert így nem szárad ki a böröm és tartósabb lesz a szinem.
2011. okt. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Sziasztok!Én is az EU-s csokicső tábort erősíteném.Össze sem lehet hasonlítani a régi csövekkel!Nem égek le,nem szárítja annyira a bőrömet,és nem kell csak heti egyszer mennem(nekem a 15perc vált be)és gyönyörű csoki barna vagyok:)Krémet nem csak a hidratálás miatt használok,imádok a krémem illatát,és nem lesz olyan intenzív a szoli utáni illatom se.
2011. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Sziasztok,

Tudjátok, hogy a szolizás termeli a d vitamint és amit nyáron a napból nyer a szervezet az már ősz végére "felhasználódik" ?Szolizással tökéletesen lehet pótolni!Például a kálcium se szívódik fel d vitamin nélkül!Az, hogy barnák leszünk tőle csak jó mellékhatás!

Én is eu-s párti vagyok amúgy :)

Így biztonságosan lehet szolizni :D

Szép napot !

2011. okt. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Jó estét!

Én is csak az eu-s csöveket részesítem előnyben!Soha nem égtem le benne,testvérem is mindig ilyenbe megy és szép barna!Ha kihagy akár egy hetet , akkor se ég le benne ha legközelebb megy!Engem például kikapcsol arra a 12 perce,kicsit relaxálok, kicsit pihenek!

Ebben a rohanó világban kimondottan jólesik! :)

2011. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!