Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koleszterin gyógyszer mellett...

Koleszterin gyógyszer mellett milyen vitaminokat kell pótolni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 23:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Q10 vitamint, de legalább 60 mg-ost vegyél, így lehet nem fog fájni az ízületed, valamint D3 vitamint.
2014. júl. 23. 20:35
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Te most frankón megválaszoltad a saját kérdésedet?

Mellesleg a saját érdekedben dobd el mielőbb azt a szaros koleszterin gyógyszert! Tapasztalatból beszélek! Szedj vitaminokat, a laboreredményt meg röhögd körbe!

2015. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen most vettem észre, hogy egy nagyon régi kérdésem, és közben azt hittem akkor amikor válaszoltam, hogy valaki új kérdést írt ki. Bocs, de nem figyeltem. Közben tájékozódtam, hogy mit kell pótolni. Tudom hogy veszélyes a gyógyszer, de extra magas szintről van szó.
2015. márc. 27. 13:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Az extra magas szintet egy olyan mértékhez képest határozták meg, amit egy 15 fős csoport határozott meg magasként. És milyen különös: A bizottság több tagja érdekelt üzletileg valamelyik gyógyszergyárban.

És akinek a szintje eléri, vagy meghaladja ezt a kisujjból kiszopott értéket, annak már írják is a gyógyszert. Ami mellesleg tönkreteszi a szívet és emeli a koleszterinszintet. Nem ironikus? A mellékhatások közt szerepel az infarktus is. Hát, én a helyedben letenném.

2015. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy szívbeteg is vagyok és nem vagyok fiatal. Ezetrolt szedek és 3 naponta 1/4 Xetert, így lemegy 7,2-re. Ha nem szedném, akkor 8 felett lenne.
2015. márc. 27. 17:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak azt értsd meg, hogy a 8-ról csak egy hasraütött érték alapján határozták meg, hogy az magas. A szervezet is termel koleszterint, mert szüksége van rá. A gyógyszerlobbinak viszont az az érdeke, hogy minél több gyógyszer fogyjon. Ajánlom figyelmedbe Dr Lenkei Gábor: Cenzúrázott egészség c könyvét. Tanulságos.
2015. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi de már elolvastam, és elég sokat kutakodtam a témában, de amikor a kardiológus főorvosom azt mondja, hogy szedjem, hát akkor kétségeim vannak. Egyébként azért szedek csak negyedet, mert fájnak az ízületeim tőle. Már lipidológusnál is voltam, és rám hozta a frászt.
2015. márc. 27. 19:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Látod, ezért is kerülöm az orvosokat.
2015. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az orvosokat én is kerülöm ha csak lehet. Sajnos gyógyszerallergiás is vagyok, és amit lehet gyógynövénnyel oldok meg.
2015. márc. 28. 11:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a kardiológus is abból indul ki, amit tanítottak neki. És már az is hibás volt. Én biztos, hogy elkezdenék a helyedben rendszeresen szedni mondjuk egy Lenkei közepes, vagy erős csomagot és pár hónap múlva letenni a gyógyszert. Legalábbis a koleszterint biztosan, mást nem tudom, hogy mit szedsz még. Engem ma már nem tud megijeszteni egy orvos sem, mert ha igaz lenne, amit mondanak, én már 20éve nem élnék. Ehhez képest jobban vagyok, mint valaha. Nem szedek gyógyszert, pedig egy időben irgalmatlanul magas volt a vérnyomásom. Ma már nem gyógyszerre, hanem vitaminra költök, a vérnyomásom tökéletes és nagyon jól vagyok. Fitt vagyok, energikus, nincsenek ízületi fájdalmaim, semmi ilyesmi.
2015. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!