Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koleszterin gyógyszer mellett...

Koleszterin gyógyszer mellett milyen vitaminokat kell pótolni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 23:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Régebben szedtem a Lenkeit, de sajnos anyagcsere problémám lett. Túl magas a vasam. Külföldről hozatok multivitamint, amiben nincs vas. Kerülnöm kell a B12 vitamint is, és a Folsavból sem mindegy mennyit szedek. Egyébként sok vitamint, étrend kiegészítőt szedek.
2015. márc. 28. 16:57
 12/12 anonim ***** válasza:

Lenkeivel már én is vitáztam egy jó magyot!


Azt mondta, ő nem beszél le senkit a sztatinról, viszont megosztja egyik amerikai? cég cikkét, ami szerint a sztatin hatásait épp ellenkezőként publikálják, mint amit én magamon megtapasztaltam.

Lenkei azt írta, mindrnki vonja le a cikkből a következtetést (aztán jól belehal, ha hosz nekik).

Ez a Lenkei féle vitamin és gyógyhatásúnak mondott készítmények forgalmazását segíti elő, azért írhatták le minden tapasztalattal szemben épp az ellenkezőjét a valóságnak.



Épp én is az ilyen Lenkei félék által terjesztett rémhírek miatt hagytam abba a sztatin szedését 2010 körül.


Az után kezdődtek az érrendszeri szövődmények, ugyanis cukorbeteg lettem, ami 2008-ban derült ki. Először kaptam 40 mg atorvasztatint, később a vele kapcsolatos rémhír terjesztőknek hittem és abba hagytam a sztatin szedését.


Már nagyon sok érrendszeri problémám volt 2014-re és már majdnem meghaltam az ilyen rémhírterjesztő, "dr" titulus alatt üzleti propagandát, a hatásos jó gyógyszerekről negatív álhírek terjesztését gyakorló "gyilkosok" miatt, ezért akkor végül elkezdtem szedni a sztatint.

Két hónap után már érezhető volt a javulás.


Ennek már 6 éve. Azóta minden korábbi problémám megszűnt.


Nekem 6-7 között volt a cukrom. Mellette a koleszterin 6-7 között volt. Ez mellett jöttek a nagyon súlyos szövődmények a sztatin nélkül.

..de már ezzel a gyógyszerrel teljesen rendben vagyok.

2020. dec. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!