Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lassan harom hete faj a...

Lassan harom hete faj a nyakam/vallam es egyre rosszabb. Mi miatt lehet?

Figyelt kérdés
Egyre intenzivebb fajdalmat erzek a nyakamtol a bal karom fele sugarozva. Lassan elviselhetetlen, idegesit, megsirat es mar aludni sem nagyon tudok tole (pedig nagyon jo alvo vagyok). A vallam le akar szakadni, a konyokem sajog, az ujjaim zsibbadnak. A fajdalomerzet mozgastol fuggetlenul jelentkezik, ergo akarmit csinalok nem lesz jobb, egyedul a fekves az ami hangyanyit enyhit rajta, esetleg a masszirozas de csak amig nyomogatva van, utana megint rossz.Ket orvosnal is voltam a panaszaimmal. Rontgen semmi koros elvaltozast nem mutat, gerincserv lehetoseget kizartak, ekg rendben. Voltaren injekciot kapok ra ami korulbelul 1-2 oraig hat, mellette frontint szedek es meg egy fajdalomcsillapitot, plusz felirtak gyogykezelest (termal, masszor) de ez csak a jovo hettol. Mindket orvos azt allapitotta meg vegul hogy ezek a fajdalmak lelki okok, valami trauma miatt lehetnek. Ennek lehet ertelme hiszen gyerekkori szerelmem, ferjem ugy bo 1 honapja hunyt el rakban es nagyon nehezen viselem, kilatastalannak erzem az eletemet. De okozhat ez ekkora, ilyen jellegu fizikai fajdalmat?

2014. máj. 18. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen okozhat ilyen valós, testi fájdalmat is. Gondolj csak bele, hogy sokaknak görcsöl a gyomra, ha idegesek, stresszesek, ez is hasonló dolog.
2014. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedd a Frontint rendesen, az lenyugtat. A masszírozást próbáld minél előbb elkezdeni.Meglátod jobb lesz, valószínű izomgörcsöd lehet.Esetleg egy enyhén meleg kádfürdő, vagy zuhanyozás is jót tehet.A halálesetet feldolgozni időbe telik,türelem kell hozzá. Jobbulást Neked! Üdv.
2014. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Stressztől lehet izomgörcs a nyakadban, válladban, próbáld ki a nyaktornát, neten van több is, én ezt szoktam csinálni amikor a fájdalomtól alig bírom elmozdítani a fejem:

http://www.youtube.com/watch?v=O59vm-hS95M


Mellette kenegesd a fájó részt Inno rheuma forte krémmel, a két vállgödör feletti zomot dörzsöld be vele.

2014. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha "nyomogatva volt", akkor az valószínűleg nem szakszerű masszázs volt. Bárki megmasszírozhatja a barátait vagy a családtagjait, de ilyen esetekhez már gyógymasszőr kell. Kíváncsi vagyok, mi lesz a masszázs után. Ha az ok lelki eredetű, azzal kell megbirkózni, akár pszichológus segítségével is, a masszázs viszont segíthet a tüneti kezelésben, fájdalomcsillapításban.


Beszéltetek eleget a férjeddel a halálról? Elengedted őt?

2014. máj. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is el kezdett fajni bal vállam felé mar egy hete talaltal valami megoldast esetleg?
2021. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!