Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon furcsa panaszom van. A...

Nagyon furcsa panaszom van. A labaim este fele teljesen kifaradnak es sajgoan fajnak,3napja van ez es pedig nem sokat allok rajtuk. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
ma is csak 1 orara setaltam le a varosba!es itthon is csak takaritgattam, regen siman alltam a labaimon barmeddig, most meg 3 napja valami baja van:-( Jan 4en megyek orvoshoz,egy apro lemezke beultetesre (Implanon),de ezt is megemlitem neki,ha elmegyek.Elegge aggaszt 9kor keltem es meg csak 5van en meg mar nem tudok allni,es ha leulok akkor is sajognak legfokeppen a terdemtol lefele ez egesz mind2 labamon.. 21/L
2009. dec. 29. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ez lehet érszűkület, vagy visszérgyulladás is, mindenképp mond el az orvosnak!
2009. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg visszérprobléma, hogy azon belül mi, azt már tényleg csak a szakorvos tudja megállapítani. Mindenképpen menj vele orvoshoz, akár már holnap is elmehetnél, nem kell vele hétfőig várni, ha ilyen kellemetlen.
2009. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig is vegyél vadgesztenye krémet kiváló, én is használom. Nem túl drága de nagyon hatásos.
2009. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a tanacsokat, most jobb kicsit, lehet ez a megfazas is rajatszik a gyengesegre!mert 3napja elegge beteg vagyok nagyon faj a torkom meg nathas vagyok...pusza
2009. dec. 31. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!