Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet megcsinalni hogy...

Szepkekszemufiu kérdése:

Hogy lehet megcsinalni hogy amikor lefekszek maris aludjak el? Ismerek egy parat mihelyt leteszi a fejet mar alszik is, akar a buszon akar othon. Nekem kel legalab egy ora! Mit csinaljak hogy menjen nekem is olyan konyen?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Igyál!

Én ha be vagyok baszva lefekszek aludni elindítok egy filmet másnap azt sem tudom amikor felkelek hogy mi a film címe.

Nem hogy meddig láttam. :-P

2014. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igyál mézestejet! Álmosító hatása van.
2014. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Rendszeresség, napi rutin. Lefekvés, ébredés azonos időpontokban.

2. Fáradj el napközben! Találj többirányú elfoglaltságot! Például szellemi munka és fizikai állóképességet igénylő sport...

3. Lefekvés előtt nem javasolt nehéz étel fogyasztása, igazából másfél két óra kellene elteljen az utolsó étkezés, és alvás közt.

4. Legyen kivel megbeszélned a napi gondjaidat, ne hagyj magadban semmit!

2014. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a baj a mézes tejjel, hogy az nem altat, hanem egy szénhidrát sokkot ad a szervezetnek, és nem elalszik tőle az ember, hanem beájul. Az nem pihentető alvás. Nagymamáméknál nyaraláskor gyakran kaptam, de másnap úgy keltem fel mint a mosott sz*r. Aludjon el "önerőből", az a legjobb!

Még megemlíteném, hogy a szobában legyen olyan körülmény, hogy lehessen aludni is. Gondolok itt arra, hogy sötét legyen (roló, vastag függöny), ha tévé mellett dől le, akkor az magától kapcsolódjon ki egy időpontban, háziállatok mozgását is lehet korlátozni (például cicát kizárni éjjelre) ha zavar.

2014. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ilyen típus vagy. én is. Ezen nem lehet változtatni. Óvodás korom óta nehezen alszok el, és most vagyok 31 éves. Nekem is egy óra legalább, de van, hogy több is.


A páromnak meg le se ér a feje, és már alszik is :)

2014. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!