Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen hallókészüléket javasol...

Milyen hallókészüléket javasoltok?

Figyelt kérdés

Maxumum 15-20 ezer forintért szeretnék vásárolni, én az Ear ZOOM terméket elég olcsón találtam rám 6400 ft-ért, de nem tudom hogy valóban jó-e, a 80 éves tatámnak szeretnék, aki sajnos már nagyon rosszul hall. :( Olyat szeretnék, ami tényleg jól működik, mert ez tényleg nagy szenvedés számára.

Arra lennék kíváncsi hogy milyet ajánlotok, mi a véleményetek a készülékről?



#hallókészülék #milyen hallókészüléket vegyek #hallókészülék eladó #hallókészülék javaslatok #hallókészülék vélemények
2014. máj. 27. 17:03
 1/2 anonim válasza:
én nem vennék neki ilyet hanem elvinném egy orvoshoz hogy megvizsgálja és annak alapján írjon fel egyet mert ha 80 éves akkor ha nem a megfelelő erősségű akár ronthat is a hejzeten
2014. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha házhoz jön az orvos, mivel vizsgálja meg a halláskárosodás mértékét? Voltam már mással ilyen vizsgálaton, de ott valami fülessel és hozzá kapcsolódó "géppel" vizsgálták. Van valami mobil lehetősége az orvosnak?
2014. dec. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!