Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Véletlenül tegnap este vizes...

Véletlenül tegnap este vizes lábbal ráléptem a telefonom töltőjére ami be volt dugva, nem éreztem hogy "megcsípett" a lábam,1-2 másodperc volt az egész, kicsit bizsergett a talpam fél óráig. Lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy is.

Miért lenne utólag bármi gond? Az áramütés vagy azonnali, vagy nincs.


Mellesleg, engem naponta kb. megráz a hajszárító, miután kihúzom a dugóból, ha véletlenül hozzáérek a csatlakozójához. (Még pár másodpercig az ugyanis ráz utána.) Máskor is fordult elő, hogy pl. elrepedt internetkábelt cseréltem, és megrázott kicsit.

És még soha nem lett semmi bajom tőle.

2014. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak valahol azt olvastam hogy még 48 órával később is adódhatnak belőle komoly gondok,én meg azért mégis csak vizes voltam, ezért megijedtem gondoltam inkább megkérdezem :)
2014. máj. 28. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
töltőd egy adapter kb 5 V és 0,5 A a kimenete...hej azok a szép idők hetedikben a fizika órán...
2014. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért lehet az 2 amper is sok töltőnél. Attól hogy USB a dugója nem mindegyik félampert ad le. Ezért van hogy a töltő gyorsabban tölti a telefont.
2014. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem igazán értek hozzá, csak jobb biztosra menni, nehogy gond legyen :)
2014. máj. 28. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne beszélj butaságokat már, az ég világon semmi bajod nem lesz!

Az állatokat őrző kerítésben több áram van, és azt régen poénból mindig megfogtuk...

2014. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, már megnyugodtam! köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2014. máj. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!