Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Barátnőm" megcsókolt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Barátnőm" megcsókolt egy másik faszit részegen majdnem smároltak csak "barátnőm" ellökte pár másodperc volt az egész. Aztán sírva rohant hozzám, hogy elmondja, hogy mit csinált. Most ezzel mégis mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Most leszünk/lettünk volna 2,5 évesek, nem tudom egyszerűen eldobni ezt az időt. Szeretem és azt mondja, hogy ő is nagyon szeret és azóta csak sír meg megbánta meg sajnálja meg minden stb. Ráadásul egy olyan faszival akire azt mondja hogy utálja. A gyereket nem fogom megverni mert annak nem lenne sok értelme, de még meglátjuk ha meglátom lehet elszakad az agyam. "Barátnőmet" hibáztatom a gyerek csak kihasználta a helyzetet, meg hát pénisze van. Szakítsak vele vagy szünetet tartsak vagy mi? Félek hogy lebegne a szemem előtt hogy elárult. Ha a bizalmi kört sérti meg valaki azt nem lehet szerintem lenyelni.
2011. aug. 7. 23:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
84%
jajj és akkor még kérdezik az emberek h miért nem engedjük el a párunkat egyedul bulizni.. sztem próbáljátok meg megbeszélni, de én nem bocsájtanék meg egy ilyen dolgot, az alkohol nem kifogás.
2011. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire szarul esik(ami érthető) és folytatjátok akkor ez a tüske mindig ott lesz benned, minden veszekedés után erre lyukadtok majd ki, felhozod neki majd "bezzeg te meg csaltál stb" tudom nehéz eldobni már ilyen hosszabb kapcsolatot , de neked kell eldönteni , ha szereted és nem tudsz nélküle élni akkor bocsásd meg neki
2011. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Tehát ezzel azt szeretnéd, hogy le..arjam ami történt?
2011. aug. 7. 23:47
 4/39 A kérdező kommentje:

"Panda Péter válasza:


istenem, úgy imádom a 21. századot!


Ha nem vagy képes tartalmas infót adni akkor bele se írj...


-nek szántam..."

2011. aug. 7. 23:48
 5/39 A kérdező kommentje:
Többieknek köszi!
2011. aug. 7. 23:50
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Már az, hogy egyáltalán belekerül olyan szituációba, ahol ez megtörténhet, furcsa.
2011. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
80%

Imádom,hogy "részegen,a pia az oka stb".Nevetséges,ilyenekre kenni a dolgok!Lapát!

(egy LÁNY)

2011. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem adj esélyt a kapcsolatotoknak,egy pár másodperces puszi még nem a világ,főleg,hogy megbánta...különben miért mondta volna ezt el sírva neked?Lehet,hogy tanult a dologból,és őt is megviselte.
2011. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
78%

hát ne szard le. nemtudom megtudnék e bocsátani barátnőmnek. szerintem nemnagyon. a mi kapcsolatunk a kölcsönös bizalomra épül, egy ilyen a kapcsolatunk alapjait rombolná le. akkor meg min állna a maradék, és meddig? valsz nemsokáig.

na meg ha egyszer megtette, megfogja másodszor is.

ha meg is bocsátasz neki, előtte tudd meg hogy tényleg nagyon szeret e és tényleg mennyire megbánta, látni rajta ha őszinte, és ha bízhatsz benne. egy kisiklás még talán elnézhető, de ez a kapcsolattol is függ, az előzményektől, stb.

sajnálom, nagyon szar lehet, én egy időre belebetegednék ha barátnőm megcsalna. (számomra csóknál kezdőik a megcsalás.) de az hogy rohant hozzád elmondani és ha tényleg ennyire sajnálja, talán... de a te döntésed. idő kell az biztos amíg feldolgozod és eldől hogy tudod e folytatni. szerintem ne most dönts, várj vele...

2011. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszonozta volna az lett volna gáz...de időben kapcsolt és ellökte?Kell ennél több?Nem látszik a szándék?Ha komolyan szereted,akkor ez nem lehet "váló-ok".
2011. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!