Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az ugye valóban nem túl jó...

Az ugye valóban nem túl jó tünet, ha sokszor szúr a szívem, és fáj tőle a bal karom? 17/L

Figyelt kérdés

Sokszor érzem azt, hogy nem birok mély levegőt venni, mert ugy szur azgész "mellkashálózatom", hogy a fájdalomtol egyszerüen csak pici levegöt tudok venni, pont annyit, amennyi épp elég. Ma is ez volt a buszon vagy 10 percen át. Most pedig fekszem az ágyban, és szúr a szivem, oly jo mélyen, és a bal karom könyökig-csukloig egy vonalban fáj. Zsibbadni nem zsibbad, csak fáj. És gyakran eljátsza ezt, eddig nem is foglalkoztam vele, de mostmár kezdek félni. Nem tudom, mi után jön ez elö, most nyugiba vagyok testileg, lelkileg, stressz vagy tánc után nem gigyeltem még meg. Mit csináljak?


Bocsi a hibákért, telefonról vagyok.

Köszönöm

17/L



2014. jún. 4. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes elmenni orvoshoz, és egy komplett kardiológiai vizsgálatot le kéne folytatni. A levegővétellel való összefüggés miatt lehetne pl. szívburokgyulladás, azonban erre inkább az akut kialakulás a jellemző. Összességében (hacsak nem a szívburok) nem valószínű, hogy szív eredetű lenne. Akár lehet egy bordaközi izomnak a görcse is, vagy más hasonló. Azért vedd komolyan, csak a kardiológiai vizsgálat után fogadj el olyat, hogy "nincs komoly oka".


Nekem is van ilyenem amúgy, megjártam a kardiológiát, ahol igazolták, hogy semmi bajom és most már sok év óta tényleg semmi bajom nem lett ettől az egésztől...

2014. jún. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm szépen :)
2014. jún. 5. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!