Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érzek valamit a torkomban,...

Érzek valamit a torkomban, mintha megakadt volna valami amit nem tudok lenyelni?

Figyelt kérdés

Pont félúton, itt:

[link]

Elvileg nincs ott semmi, bár bevettem ma 1 algopyrint de az lement, és nem sértette föl, hogy most azt érezzem. Konkrétan azt érzem, hogy van ott valami, és állandóan nyelek, és iszok, hátha lemegy, de nem. Nagyon zavaró, olyan mintha állandóan benyomnám, vagy ott abban a pontban összeszorulna. Mi lehet ez, és mikor múlik el? És amit benyilaztam a képen, ott micsoda van, úgy értem milyen része a toroknak?



2014. jún. 7. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ott semmi, csak ez a "gombóc van a torkomban" érzés. Nem vagy stresszes? Idegeskedsz mostanában?
2014. jún. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű vegetatív idegrendszered teszi ezt az érzést. Nekem is volt vagy 2 hónapig. Voltam több dokinál, aztán egy gégészeti vizsgálat után egyszer csak elmúlt. Igaz az a doki elmagyarázta, hogy az idegrendszer képes ilyen 2kézzelfogható" érzést produkálni. Azért egy vérvétel keretében nézesd meg a pajzsmirigyhormonokat.
2014. jún. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!