Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 3liter energia italt...

Napi 3liter energia italt megiszok. Mennyire súlyos ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom,de mást meg nem nagyon akarok inni,hiába szívrohamot kaphatok,vhogy nem érdekel,de 3npja érzem,hogy szarul vagyok... fáj a fejem szur a szivem és nem tudok jól elaludni...
2010. jan. 3. 22:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb. napi egy doboz (azaz 2 dl) az, ami még nem okoz függőséget. Keress fel egy orvost sürgősen.. Persze csak akkor, ha élni szeretnél...
2010. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Már ne haragudj, de sürgősen hagyj fel ezzel a sok ivással, mert ennek nem lesz jó vége...nem akarlak elriasztani, de az energiaital még károsabb, mint az alkohol, hiába furán hangzik. És főleg ha már érzed is hogy van vmi baj, akkor meg lehetne annyi eszed, hogy nem teszed magad tönkre emiatt. Igyál gyümölcslevet, vagy vizet, de ne energiaitalt, főleg ne ekkora mennyiséget!!!
2010. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkozol hogy sza...ul vagy? Atya ég! Te nem vagy normális!

Inkább annak az árát adnád nekem!!!!!!!

2010. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Az energiaitalok, amiket kis kiszerelésben lehet kapni, még nem annyira ártalmasak, de amikor ilyen nevenincs löttyöket forgalmaznak literes dobozokban, és azt iszod, az már kicsit gáz. Ha nem egyszerre iszol nagy mennyiséget, akkor hosszú távon nem lesz különösebb bajod, max pörögni fogsz, de ha csak azt iszol egész nap, és semmi mást, azzal kicsinálod magad. Szerencse, hogy nem lett eddig nagyobb bajod. Inkább igyál helyette vmi mást, biztos találsz vmit, mert azért az energia italra is rá lehet unni egy idő után. De ne várd meg, amíg tényleg baj lesz. Annyi pia van forgalomban, hogy ki se látszunk belőle :) válogass...
2010. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Őrült vagy bazzeg...,3LITER???? És csodálkozol a tüneteken?Fura egy ember vagy....
2010. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
haggyátok már igya ha akarja, ennyi ésszel nem is baj ha eltűnik közülünk nem?:)
2010. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre röviden: elég súlyos, fordulj orvoshoz. Bővebben: (idézet:)

"hiába szívrohamot kaphatok,vhogy nem érdekel,de 3npja érzem,hogy szarul vagyok..."

Ha nem érdekel, akkor... mi a problémád? :D

De tényleg hagyd abba!

2010. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ugy értettem,nem érdekelnek a tünetek.

Egik kedves válaszolonak pedig köszi. Jó lenne mi ha eltünnék az életből? Pf szép vagy. :))) Cigánynak mondj ilyet,ne nekem.

2010. jan. 3. 23:10
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Legalább teszkó gazdaságosat iszol?


Egyébként könnyen elpatkolhatsz ám.

2010. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
a "kedves" válaszoló vagyok, figyi, ha nem látod be hogy milyen súlyos következményei vannak mit vártál?:) ne legyél már ilyen butus gyerek tényleg tönkrevágod magad. jó az? neeem.
2010. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!